Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Náray Tamás nem tűri a kritikát?

Náray Tamás nem tűri a kritikát?

Figyelt kérdés

Régóta követem őt, szinte minden interjút láttam vele, ami elérhető online. Eddig is volt egy pici rossz érzésem azzal kapcsolatban, hogy nem képes elviselni semmilyen kritikát és ennek mindig hangot ad. Feltünően sokat foglalkozik ezzel.

Nem rég elkezdtem olvasni az egyik önélezrajzi ihletésű könyvét. Ez pocsék. Saját maga ajnározása. Hosszasan. Mi lehet ez? Valójában durva önbizalomhiánya van, amit így kompenzál?

Valahonnan azt is hallottam, hogy szokása fake fiókokból álnéven válaszolni a negatív kommentekre, mert ennyire nem képes elviselni, ha bárki rosszat mond róla. Igaz lenne?


2022. márc. 26. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
21%
Sértődött hurka..😂
2022. márc. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert nem tudja, hogy a szar nem mérce.
2022. márc. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ki az a Naray Tamas?
2022. nov. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon nem. El van szállva magától. De pont ez a sértődős viselkedés mutatja, hogy amúgy nincs megelégedve magával. Tudom, mert velem is pont ez van.
2023. júl. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
50%

Hát én most néztem a Friderikusz Sándorral készült beszélgetését.

Le voltam döbbenve.

Ilyen intelligens, érzékeny,és büszke de mégis szerény embert még nem láttam.

Meg fogom nézni mégegyszer a riportot.

És milyen igaza van hogy kiment a társával.

A sok adó az jó, az kell, de Őt nem fogadják el?

Nagyon elérzékenyültem amikor mesélte hogy felszállt a repülő és a pilóta csak akkor szólalt meg amikor már elhagyták az országot.

Én nagyon szeretem őt.

Ja a kérdés az volt h nem tűri a kritikát???

Az ócsárolás az nem kritika és nem épít, hanem rombol.

2023. aug. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
39%

Szerintem tűri, de nyilatkozataiban el is magyarázza, hogy nagy különbség van a(z akár építő jellegű) kritika és a jótanács között.


Ő egy büszke ember, de van is mire, sikeressége ellenére alázatos, és nagyon intelligens is.

jan. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!