Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a teljes neve a magyar...

Mi a teljes neve a magyar lánynak akiről szó volt Zelenszkijjel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Eltűntek a kérdések meg a csaj is! De miért? Mi a teljes neve? Valaki írja le légyszi

2022. márc. 23. 12:42
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
94%

10.-re.


Akkor te ki ide is a képek linkjét! Ha nem, akkor te is kamuzol.

2022. márc. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

Igen kamuzok.

Majd biztos kirakom, hogy engem tiltsanak le, mint a többi száz kérdezőt ugyanezzel a témával, mi?

Ugyanannyiba tart neked is írni és elkérni és megláthatod őket.

2022. márc. 23. 20:25
 13/26 anonim ***** válasza:
85%

12.-re.


Akkor valakivel küldesd át privátban!


E nélkül KAMU!

2022. márc. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
4%

Te vagy itt a megmondó, hogy mi a kamu vagy mi nem? A kérdező itt várt választ valamire amit szeretett volna tudni, és azóta már rég bekerült egy whatsapp csoportbeszélgetésbe ahol folytattuk a dolgot és megkapta a képeket.

Azért mert nem itt nyílvánosan folytattuk a beszélgetés többi részét ,attól még nem KAMU minden ám!

Ne idegeskedj.

2022. márc. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Igen KAMU!

Kérdés lezárva, nem kérek több választ, kamu minden. Köszi👋🏼


14 menjünk vissza beszélni

2022. márc. 23. 20:49
 16/26 anonim ***** válasza:
89%
Én meg azt tudom biztos forrásból, hogy kamu, és valaki figyelmet akart (nem feltétlen a szóban forgó lány, már ha létezik) :))) Valaki direkt teszi fel a kérdéseket, és 1-2 ember válaszolgat, mindenki fosik rá egyébként. Valaki figyelmet akar és nem tudja elengedni a fejében létező történetet.
2022. márc. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

Én még sosem tettem fel ezt a kérdést.

Volt itt egy kérdés, akkor csatlakoztam be a történetbe, de törölve lett, így kiírtam ezt.

Engem te biztos forrásból biztos nem ismersz már ne is haragudj😂.

De mondtam, hogy köszönöm a válaszokat, mert már rég megkaptam amit akartam.

Ha figyelmet akarnék akkor miért mondtam volna hogy köszönöm nem kérek több választ?


Akkor mégegyszer!Kedves 16os, köszönöm nem kérek több választ!

Meg akartam találni azt a társaságot akiket kerestem ezzel a dologgal kapcsolatban és megtaláltam.

Szóval ezen az oldalon már mindenki rég elengedte a történetet, kivéve te! Szia !

2022. márc. 24. 23:40
 18/26 A kérdező kommentje:

“Mindenki fosik rá”


Így van! Csak te nem😂

2022. márc. 24. 23:41
 19/26 anonim ***** válasza:
30%

16oska. Édesapám egy olyan cégnél dolgozik akik alkatrészeket gyártanak az említett főszereplő apjának. Úgyhogy engedd már meg, hogy a biztos forrást jobban tudjam mint te, jó? Neked az a biztos forrás, hogy gykn megállapítottad, hogy mindenki köcsög és hazug, csak te vagy helikopter! Ha annyira lefosol egy kérdést akkor miért nem vetted észre, hogy oda van írva nem kérnek több választ? Te vagy az aki nem tud elengedni valamit, hanem hivatlanul ideböfögtél valamit amiről fingod sincs.

Le lett már zárva a kérdés.

Kérdező, ne válaszolj neki, csak kötekedni jött.

2022. márc. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

Kedvencem: “a szóban forgó lány, már ha létezik”! :D

Nem, nem létezik, az apja biztos csak hazudja, hogy van egy lánya, vagy az apja se létezik? Akkor ki vezeti a nagy céget? Lehet a cég se létezik? De fent volt a Forbes listán! A forbes se létezik?🤣🤣🤣

Mindenki csak egy hologram.


19. Tudom. Nem válaszolok. Pukkadjon meg a saját levében.

2022. márc. 24. 23:59
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!