Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Másnak is ennyire bejön Can...

Másnak is ennyire bejön Can Yaman török színész?

Figyelt kérdés

Most láttam először egy török sorozatban (Álmodozó) és azt érzem hogy itt 27 évesen úgy érzem magam mint a 14 éves lányok. Totál beleszerettem?! Bolondulok érte! Nála jóképűbb, férfiasabb, szimpatikusabb embert még nem láttam. Abban van szerencsém hogy beszélem az olasz nyelvet (éltem kint) és most tudva ennek a férfinak a létezéséről újra vissza akarok menni Rómába, sőt még azon is elgondolkoztam hogy elkezdek egy színészképző kurzust ott kint Olaszországban. Szerintetek ez csak valami hirtelen felindulás? Vagy megbolondultam? Tudom 27 évesen ez gáz de nem tudok az érzéseim ellen dolgozni.

Nektek is bejön? Másnál is kiváltotta ezt amit nálam?


2022. márc. 20. 13:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen nagyon tetszik, kár hogy messze van tőlem.
2022. márc. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Így, közel a harminchoz ideje felnőni. Projekció az egész, hogyan szerethetsz bele, soha nem találkoztál vele, nem tudod milyen az életben.
2022. márc. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Belőlem Kettner Henri váltja ki ugyanezt! :)
2022. márc. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!