Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi ez a Gálik úr madaras dolog?

Mi ez a Gálik úr madaras dolog?

Figyelt kérdés
Egyfolytába ez jön szembe tiktokon, meg mindenki erről beszél de én nem láttam azt a videót, vagy képet vagy nemtom. Honnan indult az egész? Mi ez? És hol tudom megnézni a videót?

#madár #gálik úr
2022. márc. 3. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Miért akarna bárki is egy állatkínzós tartalmat megnézni? Főleg így nyíltan a neten keresni. Miért akarod teljesen feleslegesen traumatizálni magad, nincs elég sokkoló esemény a világban?
2022. márc. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem tudtam hogy állatkínzós. csak azt kértem hogy valaki magyarázza el, hogy mi ez.
2022. márc. 3. 15:03
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Ráverte a pocset egy ragasztóstalaggal leragsztott kis madárra. Tessék, így jobb? Én sok mindent láttam, de az első két másodpercig bírtam. Okádék féreg, sitten a helye!
2022. márc. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ráverte a farkát egy madárra aki azután el is pusztult
2022. márc. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%

Igen, azóta már beigazolódott, hogy ő volt az, és kiderült, hogy mindkét alkalommal ezután megölte a madarakat, és arra is fény derült, hogy ugyanezt macskával és kutyával is megtette, az internet szerint... Extrém aberrált és beteg ez a gyerek, ezen a ponton jelenteni kellene a TikTok felé is, hogy letiltsák állatbántalmazás miatt a profilját....

Az már nem is olyan extrém, mikor az ukránokat kifigurázta a háborújúkat illetően ezek után, hogy most meg kiderült egy valóságos állatkínzó...

2022. márc. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%
De ez, hogy kutyával és macskával is csinálta, ez mikor és hogy bizonyosodott be? És miért másolod minden kérdés alá ezt?
2022. márc. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon eltűnt, valaki tud valamit róla? vagy végleg ketté tört a tiktok meg a youtubes karrierje ?
2022. dec. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!