Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Angus cloud euphoriabol Fez...

Angus cloud euphoriabol Fez -ben mit latott meg az aki felfedezte abbol ahogy az utcan setalt? elotte gofrit sutott sima hetkoznapi ember volt es mibol gondolta hogy huu o kell nekem szinesznek a sok tobbi ember kozul? most neztem rola egy riportot

Figyelt kérdés
es nem ertem hogy hogy tortenhetett
2022. márc. 3. 12:08
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg aki felfedezte, annak a fejében egy olyan karakter volt, amilyen Angus Cloud. Innentől persze, hogy rákapott, hisz őt képzelte el valamilyen (= Fez) szerepre. Ami számomra viszont megdöbbentő volt, hogy Angus az életben is ez a rendkívül suttyó angolt beszéli, és ráadásul baromi lassan, tehát lényegében Fez az kb nem egy szerep, hanem az ő. Hanglejtés, kiejtés, hanghordozás, tempó, minden. Feznél ezt az egészet egy fejsérüléssel magyarázzák, Angus Cloud nem tudom h.lyére lehet-e szívva vagy mi a helyzet...
2022. márc. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!