Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a Youtube-videósról?

Figyelt kérdés

A videókon látható hölgyet Isabel Paige-nek hívják, 23 éves, az egyetemet abbahagyta, és jógaoktatóként dolgozott egy darabig Ázsiában.


Nos, a lényeg hogy egy ideje a hölgy elvonult egy távoli hegyvidéki házba, azt hiszem hogy teljesen egyedül, öneállótéként él, és erről készít videókat.


Elképesztően jól átjön az egésznek a hangulata, nos róla van szó:

[link]


Nos, ez így nagyon jól fest és nagyon jónak tűnik, milyen jó lehet így élni, de miután ezt elolvastam, jó nagy csalódás ért engem is ezzel kapcsolatban: [link]


Tehát akkor nem minden olyan, ahogy a videókon látható... De a lényeg átjön.

Bár jobban belegondolva, szerintem unalmas lehet ez az életforma. Emlékszem nekem is volt egyszer egy ilyen időszakom, amikor elegem lett mindenből, kerestem egy szép távol eső helyet, felültem a repülőre, elvonultam, nem volt senki, csak a természet, és hát már a harmadik napon baromira untam az egészet.


Nektek mi a véleményetek erről az életmódról?


2022. febr. 19. 12:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy ő csinálja, mert ha nekem kellene, egy hónap után találnák meg a 3 hetes hullámat valahol a hegyen.


Vidékről származom, vakarózom az önellátó hülyéskedéstől. Nincs az az isten, hogy én még egyszer valaha akár csak fűnyírásra hajlandó legyek. Inkább kifizetem.

2022. febr. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Beletekergettem hang nélkül a videóba, és nekem eléggé elveszi a természetesség látszatát ez a tévés-mozifilmes minőségű kép (ami minden helyzetben ki van maxolva és tökéletes az expozíció, legyen az akár éjszakai felvétel ahol nemcsak hogy nem zajos a kép, de még a fókusz és mélységélesség is több, mint fasza), vágás, drónfelvételek stb - gondolom a zene sem különb. Az egésznek színjáték hatása van, és nekem a fix kamera is zavaró. Én ha egyedül élek és egyedül csinálok mindent, sokkal életszerűbb lenne egy kézi kamera vagy GoPro a fejemen saját nézetből. Itt viszont annyira ki van maxolva a művészieskedő beállítás és kifogástalan kép, mintha csak egy tévéstáb ülne a kamera másik oldalán, akik konstruálják hogy mi történjen, majd megy a kép vágóhoz és VFX-re, mielőtt a kész termék megjelenik Youtube-on. Elképzelhetetlen hogy ezt mind valaki tök egyedül megcsinálja.
2022. febr. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#2

Ha elolvasod azt a blogot, illetve ott a kommenteket is, akkor rájöhetsz, hogy ez egy színjáték.

2022. febr. 19. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!