Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ryan Ross tényleg b*zi? (kép...

Ryan Ross tényleg b*zi? (kép lent)

Figyelt kérdés
[link]
2010. szept. 11. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Igaz, nem véletlenül hívják őket Ryden-nek, de akkor sem hiszem, hogy Ryan (vagy akár Brendon) meleg lenne. Koncerteken nagyon udvaroltak egymásnak, mentek a puszik, stb., de ezt nevezzük 'fanservice'-nek, magyarul csak azért csinálták, mert a (főként) lány rajongóknak tetszik. Szóval, én nem hiszem, hogy valóban az lenne, hiszen barátnője is volt (vagy van? nem tudom pontosan.). De mégis, ha meleg, akkor mi van? Ez olyan rossz hozzáállás. A lényeg, hogy jó a hangja és jó zenét csinál (bár a P!atd-ban jobban szerettem, de az új zenéje is jó). Amíg nem téged akar az ágyába rángatni, szerintem nem kéne ezzel foglalkoznod.
2010. szept. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi,de én egyáltalán nem negatívumként kérdeztem.Csak kicsit meglepődtem,de ettől még ugyanúgy szeretem őt is és az zenéjét is:)
2010. szept. 11. 17:02
 3/4 anonim ***** válasza:
akkor viszont bocsánatot kérek :) én is ugyanúgy szeretem :D úgy látszik, eléggé félreértettem, tényleg bocsi. :))
2010. szept. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sm:)
2010. szept. 13. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!