Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » 4 kérdés az mcu-val kapcsolatb...

4 kérdés az mcu-val kapcsolatban. Bővebben lent. (?)

Figyelt kérdés

1. Azt hallottam hogy Tom Holland otthagyja az mcu-t mert zendayaval gyereket szeretnének, és hogy az utolsó marvel filmjük a no way home volt. De aztán egyik barátom azt mondta, hogy mégse hagyja ott. Most akkor melyik igaz?


2. Azt olvastam, hogy elvileg Chris Hemsworth is otthagyja a marvelt és az utolsó mcu filmje a thor 4 lesz. Ez igaz? És lehet tudni miért?


3. Miaz hogy Tom Cruise lesz vasember? (Ezt nagyon sokszor hallottam már, de sokan azt mondják, hogy kamu és nincs biztos forrás.)


4. Loki benne lesz a Doctor Strange 2-ben? Ezt is sokszor hallottam már de a trailerben nem volt benne.


5. Szerintetek Loki meghalt? Mert ugye tudjuk, hogy Loki elég sokszor eljátszotta a halálát. Egyszer leesett a bifrösztről (nemtom hogy írják srry), egyszer meg átszúrták, de azt a 2-t túl lehet élni. Viszont az infinity war-ban thanos megfojtotta és szerintem az nem volt megjátszva.



2022. febr. 15. 11:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
5. Jelen állás szerint az "eredeti" Loki halott, s az időutazós-balesetes van életben, meg a sorozatából tudunk pár dolgot még róluk.
2022. febr. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

1. Mondta hogy szeretne családot de nen hiszem hogy mostra értette, Zendayanak és neki is a csúcson van a karrierje még van bennük jó pár év munka majd utána jön a család.


2. Benne van a pakliban 4 film elég sok egy karakterről.


3. Csináltak egy olyat hogy a 90es években kik lettek volna az akkori híres színészek közül a karakterek és tonyra tom cruiset mondták [link]


4. Lehet benne lesz


5. Lokinál nem lehet tudni hogy halott e vagy sem

2022. febr. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezek mind találgatások. Biztosat majd akkor tudunk meg, ha elkészül egy újabb film és kiderül, hogy abban szerepelnek, vagy sem. Addig a színészek nyilatkoznak mindenfélét - már csak azért is, hogy feljebb srófolják a pénzt, amit elkérhetnek az újabb szerződésekért. A stúdiók meg igyekeznek megfizetni, ha még eladhatóbbnak tartják a karaktert/filmet, mint amennyire átalakítani érdemes nekik a történetet. Ha túl sok régi karaktert írnak ki, akkor fenn áll a veszélye, hogy az újak nem lesznek elég vonzók. Viszont minden pénzt sem érnek meg a régi színészek, mert vannak akiket egyszerűbb kiírniuk, ha sokat rinyálnak.


Lokival is ez a helyzet. Leginkább attól függ, hogy merre, hogyan akarják tovább vinni a történetet és majd eldöntik, hogy mit hoznak ki belőle.

Elvben meghalt és a Loki sorozatban egy (több) másik párhuzamos univerzumban látjuk. De most úgyis középpontba került a multiverzum, így simán lehet, hogy a másik idősíkból átjön Loki és mindenki örülni fog, hogy mégis él, annak ellenére, hogy ez a Loki nem is az a Loki, amelyik meghalt, hanem egy másik...

2022. febr. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!