Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Jól érzem, hogy Palik László...

Jól érzem, hogy Palik László nem komplett? Mi baja lehet?

Figyelt kérdés
2022. febr. 8. 09:36
 1/3 anonim ***** válasza:
64%
Biztos, hogy nem normális. Én keveset tudok róla, de már az alapján is egyértelmű. Például olvastam, hogy úgy diétázott, hogy csak fagyit evett. Állandóan beszólogatott Marsi Anikónak, hogy nagy a feneke. (?????!!!!) Egyértelműen homár a pasas. De nem ettől elmebeteg. Azt is olvastam, hogy úgy gondolja, fiatalabbnak néz ki a koránál. Holott kb. 20-30 évvel öregebbnek néz ki, mint amennyi valójában. Ezt tényleg nem látja? Nagyon súlyos gondok vannak a toronyban.
2022. febr. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se teljesen épelméjű már, régen még szerettem mikor a Forma 1-t, Dakar-Bamako Rally-t kommentálta, de az ordítozós, kiabálós Exatlonos időszaka óta nagyon megváltozott, frusztrált lett a pasas...
2022. febr. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem "AGYABETEG"
2023. febr. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!