Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondoltok arról, hogy...

Mit gondoltok arról, hogy Dallos Bogi a TV2-höz szerződött?

Figyelt kérdés

Az nem világos, hogy tényleg ott hagyja az RTL-t, és hogy csak a műsor idejére megy át a konkurens csatornához, de minden esetre érdekes fordulat...


- Illetve nem az! Amióta véget ért az X-faktor 2019-ben csak egy reality-ben, egy talk-showban és néha a reggeli-műsorban, na meg a Fókszban szerepelt interjúkat adva.

- Szerintem ő nagyon vágyna arra, hogy rendes TV-s munkát kapjon, főleg a műsorvezetés terén pl. egy zenei műsort szépen eltudna vezetni szerintem, de ugye erre nem igazán volt eddig lehetősége.

- Egyszer tett valami olyan nyilatkozatot, ahol azt mondta, hogy egy olyan házasságban, mint az övék elemgedhetetlen, hogy mindig valamelyikük sikeresebb legyen, és ez tökre úgy hangzott, mintha Puskás Peti-nek akkor épp jobban ment volna, mint neki. Ami talán igaz, mert tavaly rengeteg médiamegjelenést kapott Peti, Bogi viszont kevesebbet.


Valószínűleg ez egy pörgősebb év lesz számára, most jön ki egy videós sorozattal a YouTube-on, Februárban-Márciusban ott a Sztárban Sztár, aztán Áprilisban ugye jön az új lemeze, nyáron biztos lemez-turné és még ki tudja...


Titeket is meglepett a dolog?



2022. jan. 27. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:
3%
Én nagyon lefeküdnék Dallos Bogival, ez a véleményem. :)
2022. jan. 30. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
60%
Hogy két helyről is tömjék a semmirekellő Puskás-Dallos-kiscsaládot.
2022. febr. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Lehet lejárt a szerződése az RTL-nél és a TV2-hez szerződött.
2022. ápr. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!