Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Lehetséges, hogy akik itt az...

Lehetséges, hogy akik itt az oldalon rendszeresen gyalázzák Brie Larsont, igazából azért teszik mert titokban szerelmesek belé?

Figyelt kérdés

Ez így elsőre hülyén hangzik tudom. De gondoljunk bele jobban:

Van például általános iskolás korban az a jelenség, hogy a fiúk csúfolják azt a lányt aki tetszik nekik, húzzák a haját, dobálják hógolyóval meg hasonlók.

Itt is hasonló a helyzet, van pár ember akik rendszeresen, bármikor szóba kerül, nem állják meg hogy ne rúgjanak bele egyet Brie Larsonba, bármi is a téma. Úgy, hogy más színésznők közül sokan sokkal nagyobb ellenszenvet érdemelnének, sokkal rosszabb a személyiségük, tehetségtelenebbek is, mégsem utálják őket ennyire.

És hát Brie Larson nem csúnya, valljuk be, nagyon szép kis csaj. Ezért ötlött fel bennem a kérdés, hogy akik őt verbálisan bántják folyamatosan, nem lehet hogy azért teszik mert amúgy tetszik nekik és bele vannak zúgva, csak nem tudják ezt normálisan kezelni?



2022. jan. 27. 02:37
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
Jellemzően a viselkedése, kijelentései, tettei váltanak ki ellenszenvet az emberben, szóval nem hinném.
2022. jan. 27. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
30%
A jó nőket mindig sokan fikázzák. A ronda nők, meg a szerencsétlen férfiak, akiknek csak a középkategória jut max. Ezeket kb. bármelyik szép színésznő, énekes, médiaszemélyiség megkapja, sőt a magánemberek is, akik jobban néznek ki az átlagnál. Szimpla rosszindulat és frusztráció, nem kell vele foglalkozni.
2022. jan. 27. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Brie Larson egy white savior komplexusos, fehér feminista troll.

Nem gondolom, hogy ezzel gyalázom, csak leírom róla az igazat. Azzal se gyalázom az eget, hogy leírom róla, hogy kék.

Brie Larson jól néz ki, de tipikus kolonista gondolkodása van.


Egyébként a sima utálkozókkal én se értek egyet. Nem kell bántani azért, mert tehetséges, gazdag és szexi. De sajna túl fehér a gondolkodása. :(

2022. jan. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem ismerem ezeket a megnyilvánulásait, de a sokat szidott Marvel kapitány filmet én a jobbak között tartom számon a sorozatban, az a szerep jól áll neki.
2022. jan. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!