Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondolsz Kulcsár Edináék...

Mit gondolsz Kulcsár Edináék válásáról?

Figyelt kérdés
2022. jan. 17. 18:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Semmit. Azt sem tudom kik ők.
2022. jan. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
37%
Én is ezen gondolkodtam hogy ki írjak egy kérdést róluk de már megtetted helyettem szerintem így a legjobb ha már nem megy nem kell erőltetni
2022. jan. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Megfelelő bulvár anyag gondolom, bár ha a bevet hallottam is már lehet, nem tudnám megmondani, hogy ki ez pontosan.
2022. jan. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Elgondolkodtató, én arra tippelek hogy megcsalás miatt válnak...
2022. jan. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
35%

Életemben nem hallottam róluk.

Viola, 24/N

2022. jan. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
Hidegen hagy…belenéztem anno a Nyerő Párosba és mindketten rendkívül antipatikusak voltak, Csuti egy tipikus nárcisz, Edina egy üresfejű, felszínes liba. A gyerekeket sajnálom egyedül, gondolom Edina eddig is rengeteget foglalkozott velük a vállalkozósdi közepette, volt ideje elmenni tévés műsort forgatni, meg még a házassága megromlása alatt újra bepasizni.
2022. jan. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%
Azért a nyerő párosra tekintettel, kíváncsi lennék Pataki Zita arcára, aki mikor azt mondta nekik, hogy haldoklik a házasságuk, le volt nézve, hogy mer ilyet mondani. És aztán lám, lám hol tartunk..
2022. jan. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%
Meglepődtem. Nem mintha követném őket, de úgy tudtam a házasságuk, családi életük kiteregetéséből élnek. Nem ezt várnám azoktól, akik erre egy brandet építettek.
2022. jan. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%
Ezek mind megérdemlik egymást, egyiket se sajnálom. Szar alak mindegyik.
2022. jan. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
84%
Meglepodtem,bar bevallom ruhellem oket,de sajnos imadok fleshelni az elettelen,munkakerulo influenszer kozossegen. Ettol fuggetlenul egyikojuket sem kovettem kulon,csupan amiket a facebook a pofamba tolt cikkeket,azokat olvastam el nehanapjan. Amit en latok,az az,hogy Edinanak sulyos psziches betegesege(i) vannak,leginkabb a vigyori temeteses kep alapjan,de amugyis. Idegesito szemelyiseg lehet,ez is erezheto. Csutirol csak rosszakat olvastameddig,hogy "lany", meg egyebek. Hat igazabol kulon kifejezetten rola semmi negativumot nem olvastam,bar pozitivumot sem. De lehet csak en vagyok tudatlan. A gwm-et nevrol hallottam,sejtettem,hogy szinten egy semmirekello un.enekes,es volt egy megerzesem a szarmazasat illetoen is. Edinaek problemait naponta 3x legalabb felhozta az uzenofalam,de en akkor azt gondoltam,csak figyelemfelkeltes a celja,vagy ha van is valami gond,az nagyon minimalis,es bolhabol elefantot akarnak csinalni. Meglepodtem. Szerintem kulso alapjan osszeillettek Csutival,de ezzel a 24 eves cigoval... hat... eg es fold. Valahogy kulso szemlelokent abszolut nem tudom elkepzelni azt a bizonyos eg, hullamhosszt,elsopro szerelmet. De lehet igy van. Mindenesetre en biztos vagyok benne,hogy Edina felrek**t mar honapokkal ezelott,es az is lehet,hogy Csuti ezt tudta,es mar reg kulon vannak,csak huztak nyuztak az egeszet.
2022. jan. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!