Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért akarja Majka megverni a...

Miért akarja Majka megverni a Puzsért?

Figyelt kérdés

Miért akarja Majka megverni a Puzsért?


[link]



2022. jan. 14. 22:22
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Mert Majka egy primkó borsodi bunkó, aki szerint az erőszak a megoldás mindenre.
2022. jan. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Mert Puzsér durván beszólt Majka (aki amúgy ózdi...) haverjának, Puskás Petinek.
2022. jan. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
14%

Azért szerintem sok ember elmondhatja magáról, hogy szívesen megütné legalább egyszer Puzsért.

Nézz a lelked mélyére, mert lehet te is közéjük tartozol. Akkor tudni fogod az okát.

Én tudom, de ezt nem lehet csak úgy leírni. Ezt érezni kell.

2022. jan. 15. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%

#3

Nem azért, de szerintem ha késztetést érzel arra, hogy üssél-verjél valakit, akivel nemhogy konfliktusod nem volt, de még csak nem is ismered személyesen, akkor azért vannak bajok.

2022. jan. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

Mert frusztrált lett attól, hogy valaki nem a seggét nyalja, hanem szembesíti a bűneivel.

Ebből is látszik, hogy mekkora érzelmi fejlettségbeli különbség van a két ember között.

Bár egy kicsit most Puzsérban is csalódtam: ezzel a stílussal mintha lesüllyedt volna kicsit a Majka szintjére...

2022. jan. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
A nagyfokú intellektuális és verbális képességbeli különbségeken kívül Puzsér képes valódi önkritikát gyakorolni, Majka nem.
2022. jan. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
23%

Hagyjuk már ezt a Puzsért...Ki a fszom ez? Ez fingta a passzát szelet vagy mi? Sok ember meghallja ezt a nevet, hogy Puzsér meg hogy Puzsér mit mondott és akkor már rögtön nyomják, hogy "ó Puszér az ilyen okos, meg olyan okos, meg amit Puzsér mond az úgy van, blablabla".

Hagyjuk már a csávót. Valami full liberális, kritikus, aki abból él, hogy beleszáll mindenkibe. Majka meg egyszóval nem mondta hogy elveri.

A szubjektív véleményem az, hogy inkább Majkával rekednék 24 órára egy zárt lakásba, talán vele jobban szót értenék, mint ezzel a Puzsérral. Utóbbit a bezárt ajtón keresztül rúgnám ki.

2022. jan. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
81%
stringer, a véleményed minden, csak nem szubjektív, főleg az eleje :) Lehet nem Majka primitív marhaságait kéne hallgatni agyba-főbe, hanem minőségi könyveket olvasni...írom ezt úgy, hogy Puzsért sem kedvelem.
2022. jan. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
49%
Egyiket se hallgatom, se Majkát, se Puzsért. Könyveket meg olvasok, hidd el, minőségi.
2022. jan. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!