Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Maris (Youtube) miért hagyja,...

Maris (Youtube) miért hagyja, hogy ilyen bunkók legyenek vele?

Figyelt kérdés

Én nagyon bírom Marist, mindig nagyon kedves, segítőkész, önzetlen, elfogadó. Ezért is csodálkozom, hogy egyáltalán miért bunkók vele a barátai meg a párja, na meg hogy ő ezt miért hagyja. Még a követői is van, hogy beszólnak neki kommentekben. Nem a negatív kommentekre gondolok, hanem sokan megengedik maguknak, hogy személyeskedjenek, de közben szeretik.


Klau eleve bunkó, neki ez az alap stílusa, ez lejön. Nagyon sokszor kedves is, persze, de a videókban mindenért b. asztatja Mariannt, kioktatja, lekezeli, forgatja a szemeit, ha Maris elront valamit. Ő meg soha nem szól rá, mindig úgy nyilatkozik róla, hogy ő a tökéletes szerelme. Csecse Ati is folyton oltja, Magyar Barbi meg elképesztően alpári bunkó stílusban szólogat be neki. Oké, van olyan, amikor belefér egy barátságba, hogy beszólogassunk, oltsuk egymást, de szerintem ez túlzás. Nekem is volt ilyen barátom, egy ideig még elhittem, hogy viccel, meg érzi elég bensőségesnek a kapcsolatunkat ahhoz, hogy megengedje ezt magának, de azért mindennap minden bántó dolgot a másik fejéhez vágni szerintem nem egészséges. Marist meg minden közös videóban bántják.


2021. dec. 30. 11:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem részükről ez szarkazmus lehet,bár rég néztem Maris videót,de ezt a stílust érteni kell,én is használom,tényleg bunkónak tűnik,ha kívülállóként nem értve lenne nézve,de valójában nem bunkó az illető,néhol talán részben belső őszinteség is,de lehet teljesen kamu állítás/mimika.
2021. dec. 31. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez kicsit nekem is feltűnt, pedig egy olyan világi cuki csaj🤗
2022. jan. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
klaudia egy beképzelt majom az biztos
2022. febr. 1. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a barátságba ez belefér, egy kis vicces vérszívás de néha tényleg túltolják. Egyértelmű, hogy Marison kívül egyik sincs kibékülve önmagával.
2022. márc. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!