Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Anry-Soós Éva hogyan halt meg?

Anry-Soós Éva hogyan halt meg?

Figyelt kérdés

Mintha azt sugalmaznák, hogy öngyilkos lett, de nem egyértelmű.

Persze nem számítanak a részletek, tudom, hisz így vagy úgy, de meghalt egy ember. Nem is szeretnék érzéketlen lenni, csak jól esne a lelkemnek, ha tudnám, mi történt.


2021. dec. 22. 15:20
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem nem öngyilkosság, inkább covid.
2021. dec. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az is lehetséges.
2021. dec. 22. 16:30
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
De hogy covid. Tényleg öngyilkosságot sugallnak
2021. dec. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az öngyilkosság jutott eszembe, főleg a közlemény szövege miatt. Nagyon sajnálom, bármi is történt.
2021. dec. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Én is úgy érzem, öngyilkos lett..

😔😔

2021. dec. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves volt?
2021. dec. 23. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy Facebookon posztja, amiben leírta, hogy mennyire egyedül lesz karácsonykor, csak a kutyájára számíthat. Így ünnepek környékén amúgy is többen lesznek öngyilkosok sajnos, ő pedig elvesztette az édesanyját, nemrég egy kedves kollégáját is. Lehetséges, hogy nem látott már pozitívan. De nem lehet biztosra tudni, bár ha baleset, Covid lett volna, azt nem biztos, hogy nem hoznak nyilvánosságra.

Mindenesetre nagyon sajnálom, annyian szerették és írtak neki a posztja alá. Kár, hogyha ez kevés volt. :(

2021. dec. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!