Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Vadász Gyula tényleg pedofíliá...

Vadász Gyula tényleg pedofíliával volt börtönben?

Figyelt kérdés

2021. dec. 20. 21:03
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
32%
na de ő is ott él, akkor csak nem lehet olyan rossz a kutyáknak
2022. júl. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekmolesztáló továbbra is csak koldul, de szerencsére egyre kevesebb idióta van aki még támogatja ezt a munkakerülő férget. Most megint a FB-n koldult számlákra, elég nagy bajban lehet. Természetesen a pereket mint mindig, most is nemsokára indítja, csak éppen másfél éve ezt a szarságot hajtogatja és mai napig csak annyi történt hogy a stefán közmunkát kapott, persze a tojásfejű pedofil ott is abban reménykedett hogy 2 év börtönt fog kapni :D
2022. okt. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
35%
xDD
2022. okt. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
#12 Most azért akar perelni, mert megvonják tőle a segélyt. 😅
2022. dec. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
Én rà kerestem de az adat nem található tehàt lehet lekerült már.
2023. júl. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Update: lassan 2024 van és azóta is koldul.
2023. nov. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
ez neki már munka de ha van aki küld akkor nem is ő a hibás
2023. dec. 1. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

#17 Most tán arra gyűjt, hogy eljuthasson az anyjához. Állítólag legalább 10 ezer forint kell neki hozzá amit nehezen hiszek el, hogy nem lenne meg neki amikor tegnap is kólát vásárolt meg valahogy csak fizeti a számlákat is, illetve ahogy elnézem elég nagy mennyiségben is főz magára.


Én nekem ilyenkor karácsony környékén megérne annyit az anyám meglátogatása, hogy akár emiatt a víz/villanyszámlát nem fizetem be ha tényleg olyan kevés pénze van.

2023. dec. 1. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
#18 Ez ugyanolyan hazugság mint az összes többi hogy épp mire gyűjt. Két és fél éve mondogatja azt hogy meg akarja látogatni az anyját, de nincs rá pénze. Volt amikor 200-300 ezret keresett egy hónapban, miért nem ment el akkor? Az is egy hazugsága hogy telefonon szokott vele beszélni, a valóság hogy mivel az anyjával is erőszakosan közösült, nem tartják a kapcsolatot, sőt a családjából senki se áll szóba ezzel a szánalmas szarházi munkakerülő pedofillal.
2023. dec. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
azt a rohadt az durva amit írtál hogy mit tehetett az anyjával remélem nem igaz
2023. dec. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!