Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Tóth Andi mitől olyan nagy sztár?

Tóth Andi mitől olyan nagy sztár?

Figyelt kérdés

[link]


Közönséges liba


2021. dec. 19. 18:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Mondjuk itt igaza van. De egyébként nem sztár. Én még életemben egy zenéjét se hallottam vagy láttam klipjét bárhol se
2021. dec. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%
Megosztó figura. Egyrészt ott a cicifaktor: nem fél bevetni, amije van. Másrészt fura a zenéje, bár nem az én műfajom, a pop átlaghoz képest tűrhető. Elég furán énekel. Odateszi magát a bulvárban is. Ez így együtt kiad egy erős karaktert, ami sokaknak bejön, sokaknak nem. Én nem látom annyira szörnyűnek, inkább felejthető.
2021. dec. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%

Ha kulfoldon élne ott még visszafogottnak is sőt átlagosnak mondanák az öltözködését, csak ugye Magyarországon elég korlátoltak az emberek sajnos.

A hangja nagyon jó, az arca és a teste nagyon szép.

Viszont a zenéje és a megnyilvánulásai, ahogyan beszél például az nagyon proli.

2021. dec. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%
Most ő van porondon a médiába. Sok magamutogató dolgot csinál amit egyből felkap a média. Megnyerte a táncos műsort és most az a téma, hogy vajon összejön e a táncpartnerével. Elég sokat káromkodik, amilyen szép olyan rossz a modora. Zenéivel nincs bajom, de van mikor érthetetlen a szöveg szerencse, hogy a leírásban ott szokott lenni.
2021. dec. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
64%
Jó a hangja, bár semmi különleges nincs a hangjában, csak olyan fogyasztható. Szépnek nem mondanám, átlagon felüli, viszont alacsony. Ami nem túl jó dolog színpadon, bár láttunk híres alacsony énekeseket, mint pl. Kylie Minogue. Eléggé átlagproli média figura is, ami lehúzza, semmi egyedi személyisége nincs, totál felszín, és bár a zenéi néhol dallamosak, de többnyire gagyi, rosszul megszólaló trap, ami 2022-ben már gáz is, meg eleve gagyi trash producere van a zenéinek, talán az a Marci aki Lil G-nek is írta a zenéit. Annál aljább dolog meg nincsen, így ezek az olcsó zenei alapok igénytelenné teszik Tóthot.
2022. jan. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
30%
Iszonyat jó nő , és állítólag az ágybéli teljesítménye sem az utolsó...
2022. jan. 14. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Én voltam vele, nem nagy cucc
2022. jan. 14. 08:00
 8/14 anonim ***** válasza:
56%
Mitől lenne jó nő? Rövidek a lábai, alacsony, kicsi a tenyere, messze van a jó nőtől.
2022. jan. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nagyon zavaró, mikor minden második hír róla szól, minden mozdulatáról megjelenik egy hírnek tűnő semmi.
2022. jan. 15. 05:26
 10/14 anonim ***** válasza:
63%

Nekem az "éneklése" sosem tetszett! Ordít meg nyilvákol!

Színésznek sokkal jobb! :)

2022. jan. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!