Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a csoda ütött ebbe a...

Mi a csoda ütött ebbe a paliba hogy elvette a Pamela Andersont?

Figyelt kérdés

Nemrég olvastam egy cikket arról, hogy Pamela Anderson (53 éves) 5.-jére ment férjhez, most a testőréhez.


Úgy állítják be a kapcsolatukat, mint egy tündérmesét, mely szerint egyik napról a másikra összejöttek karantén alatt.


Ezzel szemben a csávó exe azt nyilatkozta, ez nem igaz, fél évvel előtte ismerte és nem a testőre, az ezermestere volt aki felújította a házát.


Állítása szerint Pamela egy 5 éves kapcsolatot rombolt szét ahol 3 gyereket neveltek, a pasi kettő a nő egy gyerekét.

Családi fotókkal tudta bizonyítani, mondta átlagos életet éltek (kirándulás, közös programok, stb.), nem voltak problémák, veszekedések.

A gondok akkor kezdődtek mikor csávó elkezdett dolgozni Pam-nek.

Egy idő után éjszaka is kimaradt, majd oda költözött.


Az a legérthetetlenebb az egészben, hogy a pasi eleinte az élettársának panaszkodott Pamelára, hogy ''őrült'', nehéz neki dolgozni, úgy fogalmazott ''a sárkány elszabadult'' (mutatta a nő a volt élettársa üzenetét), gúnyosan beszélt Pam előző pasijáról aki 77 éves és idősebb mint Pam apja.

Javasolta is akkor a párjának, talán jobb lenne nem elvállalni ezt a munkát.


Mikor a nő Carey 5 évvel ezelőtt össztalálkozott ezzel a pasival, szingli apuka volt. Nem házasodtak össze, a nő úgy vélte hogy az csak egy darab papír, a csávó is azt bizonygatta, hogy ő többé nem nősül meg.


De a Pamela Andersont 6-8 hónap ismeretség után elvette. 😆


Mikor nő rájött viszonyuk van, a csávó mondta ''zavar'' van a fejében, helyre kell tennie magában, időre van szüksége.


Megkapta az időt, Pam-hez költözött és elvette.


Carey szerint sok barátot, üzleti partnert elveszített, a gyerekeket megviselte, a csávó anyját is.


Kérdem én, mi ütött ebbe a csávóba???? Elment az esze???? Mi van egyes pasikkal???


Elvesz 6-8 hónap után egy lezüllött (hiába tarthatja jól magát), volt nemi beteg, lehasznált, öreg, karrierjében rég megfeneklett lefutott sztárt, vagy inkább celebet.


Akit eleinte szidott, ''őrültnek'', ''sárkánynak'', és bizonygatta nem nősül újra.


És ne jöjjön azzal senki ''mi közöd hozzá'' ''minek foglalkozol mások életével'', elmondom, ilyen a hétköznapi életben is megesik, láttam hasonlót.


Egy pasas eldob mindent, stabil több éves kapcsolatot/házasságot, gyerekeket egy nőért, akivel együtt van évekig annak mondogatja ''házasság nem fontos'', aztán hirtelen elvesz egy másik nőt sokkal rövidebb ismeretség után.


Vagy lehet Pamela pénzéért van vele? 40. születésnapjára egy hajót kapott Pam-től az új férje, és otthon iszogatnak.


Én csak arra vagyok kíváncsi tényleg, mi van ilyenkor egyes pasikkal, mitől hülyülnek meg, dobnak el mindent, és ütik egyik állításukat a másikkal, cselekedetikkel. Feladják elveiket.


Itt a cikk angolul annak aki érti:


[link]


Egy cikk magyarul: (csak a sztori nem teljes)


[link]


Bocsánat hosszú lett, nem lehetett rövidebben. Aki nem akarja, ne olvassa végig, aki válaszol annak köszönöm.



2021. dec. 12. 10:36
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Pénzért,meg biztos látta a videokat hogy tud szexelni.Amúgy meg kifestve még mindig jó nő.
2021. dec. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Lehet kisminkelve még ''elmegy'', főleg ha a képei fel vannak javítva programokkal, de smink nélkül elég öregnek néz ki.

Láttam róla mostani egész alakos képet is, azért van rajta némi felesleg már nem olyan karcsú.

És 53 éves, azt hallgatom más vele egykorú nőktől, ''a nő 50 felett nem nő, a pasik mind fiatal nőt akarnak''.


Annyi pasi átmehetett rajta, sztem csak az nem fektette meg aki nem akarta.....

2021. dec. 12. 10:48
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

Kötelező lett volna az exével maradnia örökre? Nyilván nem igaz, hogy semmi problémájuk nem volt. Akkor nem történhetett volna ez meg, se Pamela, se más esetében.

Az ex meg csak szerepelni akar.

2021. dec. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem lett volna kötelező, csak hát ott voltak a gyerekek, akik anyjuknak elfogadták az élettársat, nekik ez trauma lehet, minden ilyen változás az.


És nemcsak élettársat hagyta ott, gyerekeket is.


Még ha nem is kellett volna örökre vele maradnia, azért merész helyette 6 hónap ismeretség után elvenni egy volt szenvedély- és nemibeteg sztárt akinek csak befuccsolt kapcsolatai vannak, és azt hazudni egyik napról a másikra jöttek össze.


Azt honnan veszed, biztos voltak problémáik? Amennyire én se tudhatom, hogy nem voltak, úgy te se tudhatod, voltak-e.


Annyira bírom, úgy tudtam valaki előjön ezzel ''ha nem lett volna probléma nem történik ez''. Nehogy már nő legyen a hibás abbqn, sunyi módon megcsalták, elhagyták.


Ha gond van, meg kell beszélni.


Ha nő csal meg pasit, ha pasi csal meg nőt, a megcsaló hibája.


És olyan is van, hiába nincs gond kapcsolattal, az egyik fél mégis félrelép. Meghülyül, vagy nem hűséges típus.

Hozzáállástól is függ.


Nem tudom, mennyire akar szerepelni, lehetséges nem bírta nézni hogy hazudoznak a kapcsolatukról, elmondta a saját verzióját.

Mégiscsak sajátjaként nevelte a pasas két gyerekét akiket most magára hagyott, sokaknak fájdalmat okoztak.


Azért kivi leszek meddig tart, egyik kapcsolata se tartott Pam-nek sokáig (nem hiszem kitart 5 évig....).

2021. dec. 12. 11:06
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
Gondolom már nem nemi beteg.
2021. dec. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
Te benne vagy a kapcsolatukban hogy ennyi mindent tudsz?
2021. dec. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%
komolyan, egyesek képesek ekkora regényt írni arról, hogy Pamela Anderson hozzáment valakihez? get a life...
2021. dec. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%

Miért idegesit ez téged ennyire? Nem mindegy, mit csinal ket idegen?


Valld be: magasrol teszel P. A.-ra meg az uj ferjere. Teged az zavar, hogy veled vagy a szűk korodben megesett valami hasonlo, de abban a sztoriban te vagy a baratnod nem Pam Anderson volt, hanem az elhagyott feleseg. Aztan olvastad ezt a sztorit, es ujra atelted, azert forrt igy fel az agyad. Ezen a csavon keresztul utolag püfolod az exedet, es most varod kommentekben a megerositest, a visszacsatolast, hogy jobban erezd magad.


A velemenyem: a kispolgari, hibatlan apuka/ferj eletbe is bele lehet faradni/fasulni. Jott egy lehetoseg, hogy gyerekkora szexszimbolumaval legyen kapcsolata hősünknek. A csavo merlegelt, elhagyta az unalmas feleseget es most boldog. A gyerekeit meg nyilvan latogatja. Ennyi tortent, szerintem ertheto, tok nem hoz ki a sodrombol. Megelte a pillanatot, meg is ragadta. Jol tette, egeszsegukre.

2021. dec. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
49%

Jaj Kérdező, süt a szavaidból az irigység:D Amúgy meg hogy jössz te ahhoz, hogy valakit leöregezz? Anyum pl. annyi idős, mint Pam, de jobban néz ki, mint sok huszonéves..


A pasik jobban szeretik az izgalmas nőket, valszeg a feleség egy szürkeegér volt.

2022. febr. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!