Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek G.W.M-nek tényleg...

Szerintetek G.W.M-nek tényleg a zenéből van ennyi pénze?

Figyelt kérdés
Elvileg minden gyerekének vett lakást,most vett egy porsche panamera-t,van egy csomó luxuscikke,stb. Ez ha tényleg mind az övé,ez több 100 millió forint. Szerintetek tényleg csak a zenéből van ennyi pénze?Csak pár éve futott be,és kétlem hogy ennyi pénzt tudott volna keresni a zenéből ennyi idő alatt.Biztos hogy milliókat keresnek ezek a zenészek,mert azt mondta hogy egy fellépése 400 ezer forint+100 ezer úti költség,és egy nap 2-3 bulit nyom le. De fellépések is gondolom inkább hétvégente vannak,és az kb 10 buli egy hónapban,plusz a videókból a pénz.Létezik hogy ennyi pénzt tud keresni egy zenész ilyen rövid idő alatt.Plusz nem is néz ki egy spórolós típusnak,hogy összegyűjtötte volna.

2021. dec. 11. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Nem kell mindent elhinni, az imdizsének a része, hogy sokkal nagyobb jólétet mutasson, mint amiben a valóságban tényleg él.
2021. dec. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%
Van neki pizzériás vállalkozása is plusz a kiadó tagjai után is keres biztosan. Szerintem talán missh szintjén van anyagilag. Egy saját lakás meg jó autó van biztosan, plusz pár designer holmi. A többi szerintem is inkább lódítás.
2021. dec. 12. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van ott egy kis bodza is.
2021. dec. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2013-ban tette ki az első dalait, rá 1 évre kb. már volt egy milliós nézettségű dala, 2-3 évre rá meg be is futott. Szerintem a zenéből van ennyi pénze. Volt valami pizzázója is, vagy közreműködtek egy pizzázóval, illetve a Pizza Kinggel is kollaborált és bármilyen vállalkozása is lehet, erről nem tudom, hogy beszélt-e. Szerintem a zenéből van a pénze.
máj. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!