Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek most Mazsi máshogy...

Szerintetek most Mazsi máshogy látja a dolgokat, illetve mèg mindig külömdbnek érzi magát Pamelánál?

Figyelt kérdés
Másról sem szólt az èlete mint hogy azt bizonygatta hogy őt mennyivel jobban szereti a berki, utazgattak, elvette feleségül, mennyire szereti Natit is, micsoda ‘bonus mommy’, a szülèsen is ott lesz vele (nem úgy mint Pamival).Erre jött a közös gyerek, Mazsi meg ment a hàztól a gyerekkel meg a kutyákkal. Szerintetek megbánt bármit is, ti sajnáljátok amièrt így jàrt?
2021. dec. 2. 06:58
 1/6 A kérdező kommentje:
*különbnek
2021. dec. 2. 06:59
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Nagyon nem volt különb szerintem vele, mert pl annó Pamelát is felvették a kórházban az Édes életben lehet azért is, ment bele abba, hogy az ő szülését is felvegyék és csak azért is többet mutat. De ha szétmentek akkor a forgatókönyv is kb ugyan az, mert Pamelával is a gyerek után mentek szét. Így jár az aki nagyon erőlteti ezt a jaj de boldogok vagyunk dolgot, hogy a másik ideges legyen. A két nő között kezdettől fogva ment a verseny még Natival kapcsolatban is. De az is lehet, hogy ez csak valami színjáték, hogy felfigyeljen rájuk a média meg az emberek és azzal foglalkozzanak, hogy szétmentek e.
2021. dec. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom rajott, hogy egy ujszulott nevelese nem egyenlo azzal, hogy kapom az ingyen pelenkat meg tolom a draga babakocsit meg pancsikalok az ingyen babauszason. Plusz ugye a kialvatlansag. Volt ilyen ismerosom, amig terhes volt neki is csak a draga dolgok szamitottak es nem gondolta milyen kemeny lesz, majd jott a pofara eses. Jo par hetre rohant haza az anyjahoz o is.


Meg gondolom berki se nagyon segit. Lehet csak figyelem hajszolas ez az egesz, de akkor is az lehet benne hogy Mazsi nem birta egyedul mar.

2021. dec. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pam jopp csaj
2021. dec. 5. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Amugy Pamival is ott volt a Berki a szulesen, Kandasz Andi musoraban elmeselte a szuleset, szo nem volt arrol, hogy Berki sielni lett volna.


Hat hogy Mazsi megerdemli-e amit kapott... gazdag uzletmeber a volt ferje aki a cukraszdajat is finanszirozta, nem Mazsika erdeme az sem, ez az infantilis no meg megcsalta es elhagyta hogy Berki mellett ingyen kinai cipot meg arckremeket stb reklamozzon... 😀 meg Mazsi azerr Pamelat is folyton provokalta, na nem mintha Pamela ne lenne ugyan olyan aranyaso, aki folyton az aldozatot jatssza.

2021. dec. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem mindkettő csak gyereket akart Berkitől, utána mehet a fickó a levesbe. Influencerség, celebség, gyerektartás bebiztosítva. Kicsit sajnálom is emiatt Berkit. Az én apám sose tett meg ennyi mindent értem, amennyit ő tesz Natiért. Pamela is egyre ellenszenvesebb a folytonos követelőzéseivel. Sose gondoltam volna, hogy valaha egyszer is Berki pártját fogom majd bármilyen vitában.
2021. dec. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!