Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek Dancsó...

Mi a véleményetek Dancsó Péter YouTuberről?

Figyelt kérdés

2021. nov. 19. 16:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Régen jobb vót.
2021. nov. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A filmkritikái zseniálisak, de maga Dancsó nem szimpatikus...
2021. nov. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
97%
2012/13-ig remek volt a színvonal, sajna eladta magát ő is...
2021. nov. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A humorát alapvetően bírtam, de nagyon kártékonynak tartom, hogy mindent csak kifiguráz és ezzel terjeszti, megerősíti a fiatalok körében amúgy is túlságosan népszerű gúnyolódási hajlamot.
2021. nov. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%

Ő úgy döntött, hogy célközönséget vált, a 10-12 éves korosztályt célozza meg, ők nagyobb létszámban vannak jelen Youtube-on, továbbá a rég követői is meg-meg nyitják majd a videókat hogy aztán jól mérgelődhessenek, hogy hova lett a régi Dancsó.


Őszintén szólva én nagy ritán meg-meg nyitok 1-1 videót tőle ha nagyon unatkozok, de ilyenkor már azt érzem, hogy nem nekem szólnak, kiöregedtem ezekből a videókból.


Nem csinált új csatornát erre, mert akkor nulláról kellett volna kezdenie, fokozatosan építette le a régi célközönségét és nyitott az új felé, de ez a Youtube nézőknek volt zavaró, hiszen ők annyit láttak, hogy Dancsó elbutult, miközben az ő célja csak annyi volt, hogy a mindent fikázó 30 év körüliek helyett egy fiatalabb célközönséget választ, akik nagyobb létszámban vannak jelen és akik igazából bármit megnéznek.


Ami azt illeti, hogy károsak a videói, az összes sorozat igazából káros, hiszen a legtöbbjük semmilyen értéke sincs, semmit nem tanít, csak arra jó, hogy a gyerek lekösse a figyelmét amikor épp unatkozik és ez így van jól.


Nem minden gyerek akar non-stop okulni, a tudástárát bővíteni, elég nekik az iskola erre, otthon szeretnének kikapcsolni. Amikor én kiskamasz voltam, én is utáltam amikor belenyomtak egy könyvet a kezembe vagy ismeretterjesztőket nézettek velem, szívesebben néztem a tv-t vagy csináltam haszontalan dolgokat, aztán ahogy idősödtem, elkezdett érdekelni az olvasás, az írás, a zene, stb.

2021. dec. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
91%
Mentálisan beteg ember, aki teljes téveszmében él.
2021. dec. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!