Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Rubint Réka Facebook oldalán...

Rubint Réka Facebook oldalán miért támadják annyian Rékát? Nektek mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
2021. nov. 17. 11:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem mint emberrel nincs bajom vele, de maga a Facebook profilja már eltávolodott az üzleti mivoltjától. Természetesen ugyanúgy tölt föl olyan tartalmat, ami a munkájával kapcsolatos, de emellett nagyon sokat ad ki az életéből és sok a munkájával kapcsolatos megosztás is olyan, hogy kisebb mértékben függ össze a munkájával.


Régebben az, hogy hova ment nyaralni Norbival, a gyerekeivel épp mit csinálnak, etc., nem volt ekkora intenzitással a falán, inkább az edzésekkel és az étkezéssel kapcsolatban osztott meg tartalmat és magukról ezekről az eseményekről, ahol tornázik a többi emberekről osztott meg képeket és videókat.


Kis mértékben azért meg lehet osztani a magánéletet, de azért van egy határ szerintem.


Mindig mondják, hogy ne nézze az ember ha nem tetszik neki, ne kövesse, de akkor is látod, ha nem követed, ugyanis, ha az ismerősöd kommentál egy nyilvános megjegyzés alá, az a te faladon is megjelenik. Egyszerűen én ilyenkor tovább pörgetek.

2021. nov. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!