Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Baukó Évát meg fogják büntetni...

Baukó Évát meg fogják büntetni, amiért közhírré tette pár RTL-es műsor végeredményét?

Figyelt kérdés

2021. nov. 11. 13:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom akikkel szorosabb a viszonya azok négyszemközt elmondják neki. De ki tudja az is lehet benne van valami "TV-s maffiában" és pénzt kap a leleplezésért. De ezzel a nézőknek és a csatornáknak is árt legalábbis az én véleményem szerint. De valaki tuti tégla és szivárogtak vagy szereplők vagy stábtag. Ezt csak ő tudja. Nyilván neveket nem mond mert akkor megbüntetik őket szabályszegésért.
2021. nov. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Megérdemelné! Ezt majd az RTL eldönti! Ezekkel a kijelentéseivel kárt okozott nemcsak a csatornának, de a műsorokat nézőknek is! Minden oldalról ki kellene tiltani! Mégis mit képzel magáról? Majd Ő megmondja, megmutatja, hogy mennyi embernek tud kárt okozni?
2021. nov. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom ez neki bosszú valami műsor miatt vagy azért mert nem kérik fel műsorvezetőnek és ezzel a húzásaival gondolja, hogy le csökkenti a nézettséget.
2021. nov. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
85%

Megérdemelné a büntetést. Én ezek közül csak a Nyerő párost néztem. Nem láttam Éva kiírását,viszont aki igen, azok folyamatosan leírták máshova kommentekbe, ìgy kb elkerülhetetlen volt, hogy bárki lássa. Nem volt miért izgulni a műsor alatt hála neki...

Szerintem is bosszúból csinálja, mert őt sehova nem hívják már. Ezek után gondolom nem is fogják.

2021. nov. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Ő beszél karmáról. Azt mondja, hogy az RTL-t utolérte a karma... Muhaha. Eddig azt sem tudtam, kicsoda, de utánanéztem. Hát... Szerintem esélyes, hogy ő fogja megtudni, mi a karma. A Nyerő páros így is verte a TV2-t, semmit sem ért a spoilerezéssel, csak azt, hogy az M5-nek sem kell majd ezután. Radioaktív lett.


Én pedig addig is vígan bekapcsolom a tévét lenémítva, pedig nem szoktam nézni a Konyhafőnököt (sem).


A forrása börtönt érdemelne.

2021. nov. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!