Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Lady Szomjas rossz irányba halad?

Lady Szomjas rossz irányba halad?

Figyelt kérdés

Nekem szimpatikus volt még mielőtt ennyire felkapott lett volna.

Most baromira irritáló, köze sincs ahhoz, amilyen tavaly volt, ki is követtem mindenhol..

Más is így gondolja, vagy túlérzékeny vagyok?


2021. nov. 10. 13:48
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Én már Lord Éhest követem.
2021. nov. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én sosem kedveltem, nekem nagyon megjátszós, harsány, ha komoly témáról próbál beszélni is csak hülyeséget mond sajnos, de nem is az eszéből él gondolom..
2021. nov. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Neztem tegnap instan az x faktoros cuccat, eleg idiotanak tunt
2021. nov. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%

Azt se tudtam, hogy a vilagon can, amig nem nyogtek be az x-faktorban a nevet parszor. Idetlen egy muvesznev, mar ezzel irtital. Inkabb bele se neztem a szettjeibe, szoval felolem Kamcsatkaig is haladhat, csak egy ujabb percember, egy friss celeb a sullyesztoben. Gyakorlatilag egy senki.


Meg egy szavatat Lord Éhesre.

2022. febr. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
teljesen egyetértek... annyira kis kedves, élettel teli, barátságos, jó szívű embernek tűnt, de mióta szerepelt a x faktorban... és már reklámoz termékeket.. egyszerűen ökölbe szorul a kezem, erőltetett az egész. Sajnálom:/
2022. jún. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!