Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondoltok Berkiék élö...

Mit gondoltok Berkiék élö szüléséröl?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy nem is élö volt, ilyat is halottam...
2021. nov. 6. 14:58
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
74%
Nem lesz harmadik, mert már elvált
2021. nov. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan erre a két személyre gondoltam főleg, Berkiékkel egy kategória mindkettő, csak önkritikája egyiknek sincsen. Mellesleg ha Mazsola természetesen szült volna, gyertyafényben, kádban akkor semmi bajuk nem lett volna ezzel a műsorral, hiszen már ők is előadták, ki így ki úgy, meg is magyarázták volna hogy ez egy intim dolog és teljesen érthető hogy kizárták a sok gonosz internet trollt akik nem tisztelnek semmit, őket is rendszeresen vegzálják, megértik Berkiéket és csodálatos edukatív LIVE volt, isten hozta Emmát. Ez csak így volt gázos és ciki hogy császármetszés lett, amúgy nem lett volna gond ezzel, ugye egy q&a-ben is elmondta már a p betűs egy héttel előtte amikor rákérdeztek, hogy szerinte nincs ezzel gond, aki nem akarja ne nézze. Azóta meg hirtelen gáz lett és regényeket is kommentel mindenhova hogy mennyire az, ja, az övé nem volt az, de csak mert nem fizetett eleget a YouTube érte, hanem nem is gondolnánk de csak filléreket kapott… Szegény.
2021. nov. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Szerintem gázosak nagyon, viszont a leggázabbak azok a celebek, influenszerek, akiknek nincs fix értékrendje, értékítélete, hanem mindig oda simul, ahova kell. Pl. Egyik kamera előtt szülős, gyereket àruba bocsátó influ anyunak nyalizik, de a Berkit szidja, mert most menő, az sok like-ot, kattintást hoz. Vagy épp ő maga is kiteszi a gyerekét, részletesen beszámol a szülésről, betegségről, pisi, kaki állagáról, de magát nem veszi észre, de megmondja, másnak mit hogyan kéne vagy nem kéne…Berkiék simán pofátlan tuskók, akiktől minden kitelik, így a meglepődés tárgyát nem értem, meg azt sem, aki őszintén elhiszi, hogy ezek a kritikák ennek a 2 majomparàdénak szólnak, nem pedig annak hogy az illető megmondja a tutit és pörgesse vele az oldalát. De tök ugyanez volt az összes Update Norbis botránnyal is.
2021. nov. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
2021. nov. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
47%
Hat legalabb a gyerek neve viszonylag normalis, legalabbis az Emma része es nem valami idiota nevet adtak. Bar a Katerina az egy borzalom szerintem.
2021. nov. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Hát az Evolethez merve a Katerina messze több, mint normális.
2021. nov. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
59%

Mondjuk ha elolvastad mit irtam, akkor tudnad, hogy gyakorlatilag ugyanezt írtam.

Az Emma szep, ha igy fogjak szolitani.

2021. nov. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Katerina is tetszik. Habár Emma Katerina simán elmegy Anna Kareninanak igy hirtelen...
2021. nov. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
59%
Van ennél lejjebb?
2021. nov. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
Szerintem meg nekik kell, hogy tetszen a név amit választanak!
2021. nov. 8. 18:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!