Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondoltok Berkiék élö...

Mit gondoltok Berkiék élö szüléséröl?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy nem is élö volt, ilyat is halottam...
2021. nov. 6. 14:58
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
78%
A legkevésbé sem érdekel, hogy más hogy szül vagy hogy húzzák ki a fogát. Azt viszont nem értem, hogy ha valakit érdekel, akkor nem mindegy, hogy élő-e vagy sem? A lényegen nem változtat.
2021. nov. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
76%
Nem érdekel egyebkent, de gaz amit muvelnek. Mi ez mar, hogy a meg nem született gyerekuket mar ugymond eladjak, mert elvileg fizetni kellett erte, higy lehessen nézni. Azt se ertem, hogy miért fizetett ezert tobb ezer ember. Youtube on csomo szulos video van ingyen.
2021. nov. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim válasza:
39%

50M ftot keresett vele az a gorilla. ;)

Viszont megvették sokan így aztán nyilvánvalóan igény volt erre is. Lehet van aki éppen azért fizetett erte, hogy lásson egy "igazi" szülést. Igazából mit vártunk már egy olyan embertől aki kivasalta a hereit?

2021. nov. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
66%

13.

Nem vasaltatta ki, ő maga mondta, hogy nem volt igaz. Ezt a műsort az embereknek csinálja. Anno láttam a Friderikusszal Összezárva c. műsorban és ott például pont, hogy normális volt, Friderikusz volt gáz, egyfolytában meg akarta alázni. Ő ebből él, nézi a külföldi trendeket és ott ezeket zabálja a nép egy része, ezek szerint itthon is

2021. nov. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
57%
Szegyen es gyalazat.
2021. nov. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim válasza:
68%
14. oh, én kérek elnézést.. bar tőlem aztán akár be is daueroltathatta volna a seggszőrét. Ettől függetlenül amíg vannak olyanok akik ezért fizetnek addig lesz olyan is, aki ilyen dolgokból el.
2021. nov. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
47%
Aki tudja, hogy szemét szenny undorító világkép és példa az, amit a követőinek mutat, de mégis csinálja, mert külföldön ez a menő és ebből jön a pénz..a még undorítóbb és alávalóbb, mint azok, akik eleve parasztok. A saját pénze megvan belőle, a világot erkölcsileg meg szennyezi.. azt a világot, amibe gyerekeket csinál. Úgyhogy az, hogy állítólag amúgy normális, az nem mentség, hanem súlyosbító körülmény
2021. nov. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim válasza:
Így van. Máglyára vele! Pff
2021. nov. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

5,

Teljesen igazad van! Főleg a pixi meg a Barbi a legviccesebb 😂

2021. nov. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
73%

19

Én is pont rájuk gondoltam .

Pixi minden szaván érződik az irigység,hogy ő ezért egy fillért se kapott. Majd ha lesz harmadik ő is biztos aprópénzre váltja .

2021. nov. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!