Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondoltok Berkiék élö...

Mit gondoltok Berkiék élö szüléséröl?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy nem is élö volt, ilyat is halottam...
2021. nov. 6. 14:58
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
93%
Beteg
2021. nov. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
92%
Tökéletesen hidegen hagy az egész felhajtás meg ez a 2 “ember”. A gyereket sajnálom, senki sem érdemelne ilyen sorsot.
2021. nov. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
96%

És mit gondoltok azokról, akik fizettek, hogy nézhessék?

Egyik sem jobb.

2021. nov. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
37%
Nezd, rengeteg szülést nézhet végig az átlag ember a Youtube-on, tv-ben. One in every minute, Kandasz Andrea sorozata, Tinimamik, stb Az egyetlen különbség, hogy ők ismert emberek.
2021. nov. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
77%
És mit gondoltok azokról akik instára a legapróbb részletekig feltöltik a szülésüket, akik YouTubera egyenesen videót tettek fel erről és most a leghangosabban szídják Berkiéket, hogy milyen undorítóak. Azok, meg azok az instamamik is akik pontosan ugyanezt csinálják amikor pl szponzor cuccokat promotálnak a gyerekeikkel vagy 6 posztban ecsetelik, hogy hogy jött ki belőlük a gyerek, csak nem veszik észre magukat…
2021. nov. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim válasza:
80%
Hallottam róla, de nem követtem, nem érdekelt.
2021. nov. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
76%
Azért csinálják, mert van egy csomó barom, aki megnézi. Ha nekem fizetnének sem néznék ilyen undormányt, de nem vagyunk egyformák. Olyan is volt, aki a mellplasztikájáról csináltatott felvételt, és jól megfizették érte.
2021. nov. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
44%
Megközelítőleg 0.11307-szer annyira érdekel, mint a saját élveszülésem, a vécén, amikor világra jön a kis vidra, csobban egyet, tanul úszni. Néha persze halva születik, folyékony halmazállapotban. Ilyenkor meggyászolom, de túlteszem magam rajta, mert eltökélt vagyok, mint a hal, és egy ilyen berki tököm tudja mi nem fog megakadályozni a céltalan életem folytatásában és a kis vidrák számának növelésében.
2021. nov. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
0%
nem kedvelem őket.többi szülés,terhes videokat szeretem nézni
2021. nov. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
24%
Hát gyerekek most lehet tévedek, de nem a Berki Krisztián anális szüléséről van itt szó? A férfi terhesség mindig is érdekelt, megnézném a felvételt ha valakinek megvan a link.
2021. nov. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!