Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek is Herby a magyar...

Szerintetek is Herby a magyar YouTube legnagyobb reménysége?

Figyelt kérdés

Úgy gondolom, hogy kevés az olyan sokoldalú, kreatív, és rendkívül tehetséges videós, mint ő. Ha belegondoltok: az Anyád sorozaton szerintem mindenki halálra nevette magát, csakúgy mint a Baromi family-n, amivel egyébként egy komoly éleslátásról tanúskodó görbetükröt is állított a magyar társadalom felé. Aztán az életfiló videói iszonyat mélyek és bölcsek, én rengeteget merítettem belőlük, és nagyon nagy respect a srácnak, hogy a depresszióval és a pánikkal így meg tudott küzdeni. A gamer videóit szintén napokig el tudnám nézni. És szerintem a kaja videói is ott vannak rendesen, elég jól főz a tag.


Persze ez csak néhány dolog, ami most eszembe jutott, de ennél még jóval több területen is bizonyította már a tudását Herby. Kiemelkedik a sok önszopó, állandóan másokat fikázó magyar youtuber közül.


Azoknak pedig, akik őt fikázzák: lehet utána csinálni.


Ti milyen véleményen vagytok róla?



2021. okt. 31. 21:26
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
60%
Elég beteg világban élünk ha abból amit ez a balfsz csinál még meg is lehet élni
2021. nov. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
77%

Ezek szerint nem ismered régóta herbyt. Nagyot fogsz csalódni benne majd! Én anno rendesen rajongója voltam. Már vártam mikor tesz valami videót fel. Én eleje óta követtem még Pápa és Fehérvári időszakból. És sajnos (vagy nem) kiismert a csávót. Nagyon egy sumák ember és kihasználja az embereket. Már természetesen nem vagyok se a rajongója, se a követője!

Az is sokat elárul róla, hogy rengeteg haverja elpártolt mellőle. Vajon véletlen? Egyáltalán nem! Szóval vigyázz vele!

2021. nov. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
78%

Az anyja miért nem zavarja el dolgozni 41 éves fiát?

Meddig fog még így élősködni Herby?

Más dolgozni, ő meg úgy él mint a romák mindenük meg van munka nélkül.

2021. nov. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
#13 dolgozik, a YouTube-ból él, mint oly sokan, miért pont őt kell elővenni emiatt? Abból él amit szeret. Az irigység beszél belőled.
2021. nov. 5. 22:55
 15/22 anonim ***** válasza:
19%
Trash youtuberek között ő az ász
2021. nov. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
72%
Hát ha ő lenne a magyar YT legnagyobb reménysége, akkor kib@szott nagy baj van és tényleg megértünk a pusztulásra.
2021. nov. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
70%
Sajnos ilyenek a Herby rajongók/fanok.. Én is herby rajongó voltam és amikor megismertem nagyon ráfüggtem Herbyre. De minél több videót meg minél jobban kiismertem és nagyon sok dolgot észre vettem rá jöttem milyen ember is. Majd a kérdezőnek is egyszer megváltozik a véleménye. Először mindenki azt hiszi, hogy herby milyen f*sza csávó meg minden. Igazából egy hazudozó és elvárja, hogy ki legyen nyalva a s*gge. És ha valaki nem úgy viselkedik vagy nem azt az attitűdöt csinálja ahogy herby szeretné azt kidobják. Mindig a saját malmára hajtsa a vizet és eljátssza, hogy mekkora segítőkész ember 1-1 álszent megmozdulásával (pl amikor szedte a szemetet). Alapjáraton jó figura lenne ha nem lenne ennyire kihasználós ember.
2021. nov. 8. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
73%
mi van veled Höjpi?:DD
2021. nov. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
48%
A nokedlik épp most rongálták meg a házát, láttátok?
2021. nov. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
73%

az friss videó azt hittem régi?:D

ez az


[link]

2021. nov. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!