Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Igaza van Pumped Gabonak?

Igaza van Pumped Gabonak?

Figyelt kérdés
[link]

2021. okt. 4. 15:15
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
17 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez a lufi gyerek egyre szimpatikusabb. Igen, igaza van. Nem tudom felfogni, mi élvezet van más élőlények lemészárlásában. Aki ebben leli örömét, az beteg.
2021. okt. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hogy érted hogy lufi?
2021. okt. 4. 15:32
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Annyiban igaza van, hogy ez a vadászeti hülyeség, tényleg csak a fideszes párttitkár elvtársak flancolásáról szól, de ettől még mérhetetlenül proli módon adja elő a véleményét...
2021. okt. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
Csak a szöveget olvastam nekem abból nem jön le hogy proli. Ez a kiállítás se a vadászatról szólt hanem a fideszes nyalásról. Érdekes módon most nem volt korona veszély. Minden vadász fideszes kapják a pénzeket persze hogy ez kellett nekik. Gusztustalanok alapból vadászat plusz politika 🤮🤮
2021. okt. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
96%

"70 milliárdba került!! 70 milliárdból milyen Budapest Parádét lehetne csinálni??? Egyheteset, nagy fellépőkkel. Arra el is menne mindenki, nem úgy, mint erre a szar kiállításra, ami full veszteséges lett."


Erre gondoltam hogy elég proli. Hogy csak ebben a két dimenzióba tud gondolkodni ez a 60 iq-s 6 elemis agyhalott. Hogy vagy vadászati kiállítás vagy bulika...

2021. okt. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1es prostik csoportos szopatása a vadászházban pl.
2021. okt. 5. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!