Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért irigylitek Várkonyi...

Miért irigylitek Várkonyi Andreát és mi az amiért nem?

Figyelt kérdés
2021. szept. 27. 15:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindentől függetlenül, hogy kihez ment hozzá azért nem szar ennyi pénzhez jutni. De azt amit ezért ő kapott/kap/kapni fog azt senkinek nem kívánnám
2021. szept. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

Szép a haja és volt kitartása két orvosi diplomához.

Amúgy sajnálom és egy percre se cserélnék vele

2021. szept. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sosem lesz gondja a pénzre. Ezt irigylem.
2021. szept. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Semmiért nem irigylem, ahogy Mészárost sem. Ő is csak egy eszköz, amivel a haverok anélkül tudják mosni a pénzt, hogy bármit is be kelljen vallaniuk és tiszta marad a kezük.

Innen lehet majd idősebb korban nagyot bukni, mikor már nem kell és kidobják mint egy használt rongyot. Ez mindkettejükre igaz.

2021. szept. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én irigylem, hogy olyan családba született amilyenbe. Akik úgy nevelték fel, hogy egész életében megállt a saját lábán, nem volt kiszolgáltatva senkinek. Olyan munkái voltak, amivel xarrá kereste magát. Hogy a viszonylag jó életének hála 46 évesen is szép tudott maradni. És irigylem mészáros miatt is. Lehet, hogy nem egy agysebész a pali, de jóindulatú és odavan a nőért. Szerintem lesi minden kívánságát. Nekem ez sokat számítana.
2021. szept. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Van az a pénz, amit már kb. Lehetetlen elkölteni, ez már az a szint….így értelme sincs csak a pénze miatt ennyire nagyon gazdag emberhez hozzámenni, pláne tudván hogy stróman, és nem is az övé. Ilyen és hasonló életszínvonalat egy huszadannyira tehetős ember is tudna neki biztosítani, lásd: szép ház, designer darabok, a kislánya taníttatása, stb. Ha összevetjük a sok utàlatot amit kap így ő is meg a lánya is azzal hogy egy “kicsit” jobban éldegél, akkor azt mondom, nem érte meg és nem irigylem. Pl. Mindenki szanaszét volt borulva a félmilliós ruhán, szerintem Andrea a képernyős szerepléseiért kapott pénzből is tudott volna ilyet varratni, ha nagyon akar…meg gondolom eddig se öltözött szarul és nem élt rossz helyen, ráadásul ha nem megy ebbe bele, az még egy nyugodt élet is lenne. Más lenne ha olyat karol fel a Lölö, aki egy panelrengetegből jött 0 perspektívával és rosszabb életszínvonallal, akkor teljesen megértem, hogy a pénzzel együtt a kellemetlenségeket is bevállalja a hölgy. Én amúgy ezek alapján elhiszem, hogy valamennyire szeretik egymást, hisz Andrea sem fiatal már, lehet hogy jobb nő mint amilyen a Lölö pasiban, de korban kb. Hasonló, a Lőrinc meg tudna fiatalabbat is szerezni magának a vagyona révén, ha akarna.
2021. szept. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

1 darab orvosi diplomája van, plusz belgyógyász szakvizsga.

visszafizettetném vele a tanulása költségeit, mert az állam pénzén elvégezte, de tojik bele, kb. 2 évig dolgozott csak.

a másik pofon azért járna neki, h. olyanok elől foglalta a helyet a tv-ben, akik médiaszakot végeztek, akiknek ez a tanult szakmájuk, de a dokinőnek kellett tartani a helyet.

és hát egy material woman, mert senki ne mondja nekem, h. ha lölö egy lakótelepen lakna mint egyszerű lakatos, akkor is szóba állna vele.

2021. szept. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
63%
Pszichológus is
2021. okt. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
a pszichológus nem orvos.
2021. okt. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!