Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért szűnik meg a Jóban...

Miért szűnik meg a Jóban Rosszban sorozat?

Figyelt kérdés
16 év után vége lesz hamarosan, pedig nem gondoltam volna hogy egy hamar befejezik ha már ilyen sokáig ment és sokszor volt szereplőcsere. Mi az ok rá? A facebook oldalon is csak spekulálnak de még okot szerintem nem tudunk. Az új rezidensek még csak helyet se kaptak a főcímben, mondjuk így érthető volt hogy nem frissítették de akkor is. Szerintetek mi lehet az hogy így hirtelen befejeződik?

2021. szept. 6. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Gondolom ugyan az mint a Barátok Köztnél, hogy senki nem nézi már kb, egyszerűen nem éri meg csinálni. Így meg hogy megszűnt a Barátok Közt már főleg nem érdemes, mivel a Jóban Rosszban lényegében a Barátok Közt rivális sorozatának indult. Meg szerintem a sztori itt még annyira sem volt izgalmas, nem tudott megújulni mint a Barátok Közt, nemrég néztem pár részt mert érdekel hogy mit tudnak még csinálni benne de számomra halál unalmas és ingerszegény volt.
2021. szept. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pedig a legnézettebb sorozat.
2021. szept. 6. 20:03
 3/7 anonim ***** válasza:
64%

Mert a BK is megszűnt. Ez egy ellensorozat volt, ha nincs ellenség ez sem kell. Főleg úgy, hogy az ilyen sorozatok relatíve drágák.

Azt nem tudom, hogy a legnézettebb-e, szerintem akármelyik török sorit, meg a Pampákat többen nézik, de ez nem szamát. Ha leveszik a műsorról, akkor meg egy másik sorozat lesz a legnézettebb, amit ráadásul olcsóbban is vettek. Problem solved.

2021. szept. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
így érthető :/
2021. szept. 6. 20:13
 5/7 anonim ***** válasza:
46%
Mennyi jó koreai sorozatot lehetett volna megvenni és leszinkronizálni az árából...
2021. szept. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%

"Pedig a legnézettebb sorozat."

Nyilván ezért száműzték a főcsatornáról évekkel ezelőtt, s ott sem főműsorban megy, hanem a matinésávban kora délután.

2021. szept. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
84%
A háborúhoz 3 dolog kell... ez a baj.
2021. szept. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!