Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miert tolja a p@famba Majkat...

Miert tolja a p@famba Majkat es a Dundijat a media mindenhol? Hiaba tiltottam mégis mindenhol ok vannak.

Figyelt kérdés
Mar hanyingerem van tőlük!!!!!!
2021. aug. 31. 11:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazért, amiért Rácz Jenő és kedvese esküvőjét is orrba szájba tolták mindenhol, pedig azt sem tudom mitől olyan híresek, gondolom feltörekvő trash celebek.
2021. aug. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mert most volt az esküvőjük ráadásul titkos és minden kamerát kitiltottak így az újságírók mindent lefotóztak és nyilvánosságra hoztak amit le tudtak fotózni a bokrok mögül. Most pedig a nászút van porondon, hogy vajon hova és mikor mennek. De már én is unom a témát. Puskás Peti és Dallos Bogi esküvője is téma volt vagy 3 napig.

1. Rácz Jenő michelin csillagos séf, zsűri tag a konyhafőnökben. Dóra pedig benne volt a műsorban és úgy jöttek össze. Utána meg megnyerték a nyerő páros legutóbbi évadát. Meg Jenőnek van egy puccos étterme pesten.

2021. szept. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor csak a felesége egy semmittevő celeb, bár más séfek magánélete sem szokott érdekelni, elég lenne ha a konyhában végezné a dolgát
2021. szept. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!