Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi lett bartos femkunyhojaval?

Mi lett bartos femkunyhojaval?

Figyelt kérdés
Elvileg nezoktol osszetarhalt penzbol meg is vett egy femkunyhonak nevezett valamit egy kis telken, emlekszem meg meg is mutatta videoban. Azzal mi tortent, tudni valamit? Emlekezetem szerint szazezreket kert ra a nezoitol
2021. aug. 30. 17:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

" Emlekezetem szerint szazezreket kert ra a nezoitol"


Érdekes én ilyenre totál nem emlékszek.

2021. aug. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy mennyibe került nem tudom, arra viszont én is emlékszem, hogy kért érte pénzt. Volt rá külön gyűjtés, hogy megtudja venni/felépíteni. Aztán meglett a pénz, de valahogy mindig halogatta, hogy megmutassa a fémkunyhót, de végül aztán úgy emlékszem készült ott videó, mégis volt aki azt mondta, hogy egy az egyben elitta az árát, és kamu az egész. De ebből nem tudom mi igaz, mi nem, Később még mondogatta, hogy kiakarja adni idegeneknek nyárra, amikor 50 fok van benne, aztán ebből se lett nagyon semmi, mostanában meg már nem emlékszem, hogy esett volna róla szó. Sokszor összevissza beszél, fene tudja mi lett vele.
2021. aug. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Megvette addig rendeben, még egy időben takarított is ott meg hasonlók, már ha a fű lesarlózását, meg hasonlókat annak lehet mondani.

Azóta meg jó kérdés, ott igazából talán a telek ér valamit, mármint kétlem hogy más oda akarna költözni, szóval könnyen lehet hogy a nevén van még.

2021. aug. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

törölt csidejó bartos kitálal csrögiről


https://www.youtube.com/watch?v=B--txMxXdN8

2021. szept. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ez 3 napos tortenet es 1 mondatban osszefoglalhato a mondanivaloja (ha jol vettem ki a sallangbol ami a kiejtett szavai 99%-a) , a femkunyho meg legalabb 5, amkor ezek az emberek (“kretenek”)meg 15 eves gyerekek lehettek es nem is ismertek egymast nem. Ott amire emlekszem hogy videok is voltak a kunyhoban mar, meg is vette, emg a birono nevet is bemondta meg a cimet stb.

Aztan egyszer csak mintha elvagtak volna semmi nem volt, mikor kerdeztek mi van a kunyhoval letiltotta a kommentelot. Valoszinusitem el lett cserelve par 10000 Forintra az meg igen hamar folyékony halmazállapotúra változott

2021. szept. 4. 09:26
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
legendás videó a Bartos birtokba veszi a fémkunyhót című rész, közben van új Csrögis csidejó is
2021. szept. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
rég eladta és elitta az árát
2021. szept. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
gonosz:D
2021. szept. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

megvette valóban és nagyon rövid ideig használta is, de az a világ végén van, nem ismert ott senkit. dinnyésen/fehérváron legalább ismerik és ott adnak neki napszámos munkákat (páran biztos pénzt is) de a fémkunyhónál nem tudott erre alapozni így visszaköltözött.

hogy a fémkunyhót végül eladta vagy csak ott van üresen, nem tudni, engem is érdekel

2022. júl. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
das ist csémkunyhó:D
2022. júl. 28. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!