Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kik most a menőbb fiatal...

Kik most a menőbb fiatal színésznők?

Figyelt kérdés
Tehát aki még nincs 30 éves kb. Kik azok akik mostanság menők? Kicsit el vagyok maradva ilyen téren, én még leragadtam Jennifer Lawrence környékén, újabbakkal nem vagyok annyira képben. :D Kösz előre is!

2021. aug. 28. 21:17
 1/4 anonim válasza:
88%
Millie Bobby Brown és Zendaya például, de Maisie Williams is nagyon fel volt kapva amikor Trónok harca őrületbe volt mindenki
2021. aug. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem is baj,mert akkora tehetségek nincsenek😂 Anya Taylor-Joy most a felkapottabb,mert befutóban van,de ő is 25 éves. Fiatalok közül a Netflixesek vannak. Talán még Lili Reinhart,ő 22 azt hiszem,mint fiatal színésznő. A Millie-t (18 talán) nem akarnám írni,mert unszimpatikus számomra,de végülis ő is menőnek számít valahol:D
2021. aug. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg Zendaya is,ő mondjuk jó színésznő szerintem.
2021. aug. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem a Tronok harca az egyik legtulertekeltebb sorozat.
2021. aug. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!