Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondoltok Lucasról és a...

Mit gondoltok Lucasról és a drámájáról?

Figyelt kérdés
Szerintetek igaz amit az ex barátnője mond, hogy csak kihasználta a közösülésért és a pénzért?

2021. aug. 26. 22:02
 1/9 anonim ***** válasza:
76%

Én addig nem hiszem el, amíg nem tudják ténylegesen bizonyítani. Oké, posztolt pár képernyőfotót (azt hiszem) a beszélgetéseikről, de basszus a mai világban a photoshop és egyéb szerkesztők mellett ez így mennyire bizonyíték?

Szóval én bizonyítékok nélkül nem ítélek el senkit sem.

2021. aug. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
5%
Egyrészt az ki a tököm? Másrészt ki a phaszt érdekel ez az egész?
2021. aug. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
31%
Imádom a zenéjét, nagyon kis cuki.
2021. aug. 27. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem állok senki mellé sem. Egyrészt nekem sántít a csaj sztorija, fura, hogy ennyire kiteregeti a privát dolgaikat, ráadásul olyan az egész sztori, mint valami nagyon elcseszett Wattpad fanfic, másrészt Lucas ártatlanságában sem tudok 100%-ig hinni. A rajongók nagyon próbálják az ártatlanságát bizonygatni, de én eldöntöttem, hogy csak a hivatalos híreknek fogok hinni. Kris Wu ügyében is nagyban bizonygatták a fanok, hogy ártatlan, kamuzik a csaj, aztán mégis letartóztatták. Jó oké, tudom, ez fele annyira sem komoly ügy, csak magánéleti problémák, de akkor is. Attól, mert cuki feje van, még lehet szar ember. Viszont ahogy az első is mondja, bizonyítékot hamisítani nagyon könnyű, szóval nem kellene egyből nekimenni, amíg nem tudjuk az igazságot, másrészt vakon bízni sem kellene benne, hogy "jajj, oppa úgysem tenne ilyet". Mindenesetre az SM kezelhette volna jobban is a kialakult helyzetet.
2021. aug. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
34%

Kezd nevetséges lenni, 3 különböző lány is előállt és mindegyikről bizonyították, hogy a screenshotok szerkesztettek, de mégis bocsánatot kellett kérjen és szünetre kellett menjen, pedig azthiszem, hogy valamikor most jött volna ki valami új zenéje Henderyvel.

Viszont tegnap láttam, hogy erőszakkal is megvádolták, ami felett nem tudok csak úgy szemet hunyni, hiszen ez komoly dolog, az eddigi ügyek nem is érdekeltek, mint pl. hogy cigit vetetett a csajjal, stb. ez gyerekes volt.

Amíg ezzel az ügyben kapcsolatban nem derül ki, hogy 100%-an ártatlan addig nem állok mellette, az egész ügyben eddig támogattam, de ez komoly dolog, akkor is ha hazugság.

2021. aug. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%

Az első lány aki posztolta róla a képeket, bevallotta hogy szerkesztettek voltak, és hogy csak poénból csinálta, mert nem kedvelte Lucas-t.


De nem tudom, hogy mi a poén abban, hogy egy felnőtt ember karrierjével és reputációjával szórakoznak, amivel még azt is sikerült elérnie, hogy a solo-ját elhalasszák, ami neki nem kis bukás... Nyomorult kis suttyó.


Az SM meg igazán tanulhatna végre... Először befogatják a száját, aztán amikor komolyra fordult az ügy akkor meg már rögtön kérjen inkább bocsánatot, és ráhagyják, nem is csinálnak vele semmit, rögtön úgy állítják be, mintha igaz lenne, pedig rég kiderült már, hogy kamu az egész, tehát mit ne mondjak, szép képet állít ez így elő az SM-ről (megint).

2021. aug. 28. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

#6 hmmm ez biztos, hogy bevallotta a lány, hogy csak szórakozott? Mert még a botrány kirobbanásának napján megjelentek olyan twitter hírek, hogy letörölte a posztokat, aztán az elkövetkezendő napokban újabb és újabb részleteket hozott nyilvánosságra a csaj. Szóval biztos, hogy hiteles információ volt, hogy bevallotta a csaj a dolgokat, nem csak egy rajongók által Lucas védelmében terjesztett hír? Ezt most egyáltalán nem rosszindulatból kérdezem, Lucas volt az első WayV tag, akire felfigyeltem, nem akarok rosszat neki, vagy ilyesmi, csak az igazságra vagyok kíváncsi.


A másik meg, a bocsánatkérő levél... igen, az SM nagyon forszírozza az idoloknak, hogy mindenért írjanak bocsanatkérő levelet, viszont Lucas nem csak általanosságban kért bocsánatot a kialakult helyzet miatt, hanem a múltbéli tettei miatt, ebből úgy tűnik, hogy valamit mégis elismer, más kérdés, hogy mennyit. Ha emlékeztek pár hónapja Chanyeolt is hasonló dolgokkal vádolták meg, ő nem írt bocsánatkérő levelet, mert nyilván nem volt igaz. Ismételten mondom, nem utálom Lucast, csak szeretem több oldalról megvizsgálni a dolgokat.

Szerintem az SM most nyomoz az ügyben,tudni akarják az igazságot ahhoz, hogy tudják mit lépjenek. Viszont abban biztosak lehetünk, hogy ha igazak a vádak, Lucast kirúgják, pláne mivel Kínában is tevekenykedik, a kínaiak meg mégannyira sem tűrik az erkölcstelenséget, mint a koreaiak. Ha pedig ham igaz a dolog, pár hónap múlva az SM bejelenti, hogy jogi lépéseket tettek, csakúgy mint Chanyeol esetében.

2021. aug. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Az elején szeretném tisztázni, hogy sem rajongó, sem anti nem vagyok.


Nem tudom mennyire igaz, de egyre többen azt állítják, hogy nem az első lány, aki felszólalt, volt az, aki kiírta, hogy vicc volt az egész, hanem egy teljesen random személy.


Ez az egész viszont korántsem annyira fekete-fehér, mint azt az elején hittem volna.

Eddig három nyilatkozat született (Lucas, SM, Label V), és mindegyikben szó volt arról, hogy Lucas igenis hibázott a múltban, és hibáKról beszél, tehát többesszámban. Konkrétan senki sem részletezte, hogy mik voltak azok, de ez azt jelentette, hogy elnézést kért, és beismerte, hogy voltak botlásai.

Előttem Chanyeol-t emelték ki egy kommentben, és bár nem szerettem volna őt idekeverni, azért abban mégis van igazság, hogy ő nem kért elnézést, hanem a háttérben rótta a köröket, míg be nem bizonyította, hogy tényleg ártatlan. (én úgy tudtam, hogy ő tette a jogi lépéseket, az SM csak úgy tálalta, hogy ők vitték, és nem Chanyeol, de ez lehet téves volt) De a kettő közt tényleg van kontraszt.

Tegnap Twitteren (tudom, nem a legjobb forrás) olvastam, hogy már 5 lány szólalt fel és más egyebet is (fehér cica például), és többen is vannak még, mára pedig erről is cikkeztek.


Nem biztosra mondom, de valamennyire esélyes, hogy sáros lehet, hogy mennyire és pontosan mivel, azt lehet sosem tudjuk meg.

Nagyon összetett az ügy, és ha csak a töredéke is igaz, nagyon megütheti a bokáját. Az idő főleg azért ketyeg, mert Kínában készül egy feketelista celebekről, valamint "irracionális idolimádat" ellen is lépéseket készülnek tenni. (ezt Kris miatt sürgetik nagyon)


WayV/NCT/SuperM csapatok nevei már így is sérültek, és sajnos maguk a tagok is estek el lehetőségektől, és sajnos az a hír járja, hogy már pár, előre lefixált WayV-nek szánt dologból próbál kitáncolni a másik fél.


Mindenesetre nagyon ijesztő, ahogy a "leghardcore-abb" rajongói ilyen gyorsan fordítanak neki hátat. A legnagyobb kínai fansite-ja bezárt, valamint pár kínai, koreai és azt hiszem vietnámi is már.


Az SM biztosan nyomoz a háttérben, de jó lenne, ha valamilyen nyilatkozatot megjelentetnének végre, mert nagyon, de nagyon nem jó irányba mennek a dolgok. Napról napra cifrább dolgok íródnak Lucas ellen, és egyre több, régebbi, problémásabb videóját rántják elő. ("Fat Kun", "Baekhyun annyit nyom, mint egy malac/disznó"..)

2021. aug. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Jikookisreal ***** válasza:
35%
Engem nem érdekel, mit csinál, az ő élete. Atól még ugyan úgy fogom szeretni őt, csak az a lényeg, hogy ezt viszonozza is a fanjai felé.
2021. szept. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!