Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miley melyik zene számával...

Miley melyik zene számával lett híres? Vagy a Hannah Montanaval lett híres?

Figyelt kérdés
Igazából ez a kérdés csak úgy jött... :D
2010. aug. 30. 08:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a Hannah Montana nélkül sehol se lenne, de mint Miley ezzel a számával futott be (csak nézd meg hányan nézték meg youtubon): http://www.youtube.com/watch?v=Hr0Wv5DJhuk
2010. aug. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
OMG...!! Ez nagyon durva... mondjuk ez volt az a szám amit én is először hallottam a Mileytól... :)
2010. aug. 30. 11:16
 3/8 A kérdező kommentje:
De nem gondlotam egyébként, hogy ennyien nézték...
2010. aug. 30. 11:17
 4/8 anonim ***** válasza:

szmájli májli apuci által lett híres.ő nyomatta végig.

amúgy meg ez a száma nem olyan rossz,de rosszul vagyok néha ettől a csajtól:D

2010. aug. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
En nekem o az egyik kedvenc enekesem mint szinesz szornyunek talalom de a hangjat azt hiszem el kell ismerni. ja es egyebent en sem birom hogy neha ugy nyomul vagy nem is tudom...
2010. aug. 31. 00:40
 6/8 anonim ***** válasza:
Én imádom Mileyt, mondjuk az "új Mileyt" nem annyira, de szerintem különleges hangja van. És nem az apja miatt híres, de ha miatta lenne, akkor is észrevették volna előbb-utóbb, mert tényleg nem átlagos a hangja. Teljesen más, mint a többi legyártott sztárnak. Szerintem...
2010. aug. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyébként szerintem azért az apja is benne van a dologban, mert a Hannah Montana hamarabb volt, mint a Miley... vagy nem? és a hangja jó de színésznek meg lehet, hogy az apja nyomta fel... vagy nem biztos... XD
2010. aug. 31. 15:29
 8/8 anonim ***** válasza:

Aztsem tudtam másfél évvel ezelőtt ki is az a Miley Cyrus...

Aztán új divathóbort lett minden Hannah Montanas cucc...

És kiderült , h a 2-1:d De utálomm :@

13/L

2010. aug. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!