Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki volt az az influencer akit...

Ki volt az az influencer akit láttatok már èlőben ès meglepődtetek mert màs mint a képeken?

Figyelt kérdés
Tudtok olyan influencert mondani, akinek az instaképei köszönőviszonyban sincsenek a valósággal?
2021. aug. 22. 04:24
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

Egyszer véletlenül a "naptárdívaként" aposztrofált Kiszel Tünde az utcán adott valamelyik stábnak riportot. Arra vezetett az utam, egy pillantásig láttam csak.

Meglepett, hogy élőben nem annyira kapafogú, baltával faragott képű rondaság, mint képen, tévében.

Szolidan elegáns volt. A fénykép, film, úgy látszik, az előnytelen vonásait emeli ki.

2021. aug. 22. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%

Hódi P. teljesen más élőben, mint a szerkesztett képein insta posztokban (és most nem a kilókra gondolok, mert én terhesség előtt futottam vele össze párszor).


Viszont Dukai Regina komolyan mondom 1:1- ben olyan, mint a képeken pedig őt különösebben nem is szeretem szóval nem vagyok elfogult. Kétszer a Vörösmarty téri H&M- ben futottam vele össze egyszer meg étteremben.

2021. aug. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Viszkok F. Nagyon alacsony, kis zömök. És eléggé beképzelt, fennhordja az orrát.
2021. aug. 24. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Chloe from the Woods, a gyereke előtt iszonyatosan túlretusálta minden fotóját, fel sem lehetett ismerni élőben.
2021. aug. 24. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

Volt szerencsém többet is látni itt Pesten véletlenül. Az egyik Vasvári Vivien volt …az első keruletben a vár alatt parkolt le éppen , el ne higyjetek hogy úgy néz ki ahogy az insta képein. A teste olyan mint egy 9 éves kisgyereke , kb 38 kg lehet a nő , már - már alultáplált . A feje pedig egy abszolút átlagos nőé, nem olyan mint a szetretusált képein.

A másik Zimány volt akit egy rendezvényen láttam, szegeny 70 èvesre plasztikaztatta magát plusz élőben azert az alakja is tok más mint a képeken . Viszont Dukai reginat láttam én is egyszer és abszolút pozitív csalódás volt, sugárzott róla az elegancia és az igényesség, az arca is olyan mint a képeken.

2021. aug. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

1. A Regi különben hihetetlen számomra, hogy mindjárt 40 éves...kb semmit nem változik,szerintem ő 60 évesen is szép marad.


2. R. Réka totál más élőben, mint az agyon retusált & filterezett képein. Egyrészt iszonyú vékony (nem izmos) és meglepődtem, hogy milyen alacsony a bőréről nem is beszélve- nagyon rossz állapotban van.


3. Pami tényleg nem egy szépség élőben olyan totál átlag, de ezzel nincs is baj csak nem értem minek volt botox, szájfeltöltés, műtét stb. ha utána ugyanúgy szerkeszti a képeit? Mindegy amúgy bírom csak nem értem.


4. Lilu, mondjuk ő nem tipikus influencer, de azért írom totál olyan élőben, mint a képeken se több se kevesebb.


5. Lara, ha már anyukáját írtam és tulajdonképpen ő is "influencer" ( azt mondja magáról legalábbis :D). Na ő aztán tényleg totál más élőben a Móriczon nagyon sokszor láttam, mert arra sulizott. Egyrészt alacsony és iszonyú vékony másrészt olyan szinten más az arca, hogy khm...ő teljesen más élőben, mint a TikTok/insta oldalán látottak. Ha jön veled szemben ott nincs filter, ideális szög stb. az a valóság. Amúgy helyeske csak amíg a valóságban tucat tini feje van addig a neten kb egy dívának állítja be magát. Fiatalság bolondság persze, majd elmúlik. :D


6.Cs.Adél: gyanítom a környékemen laktak Budán, amikor itthon voltak MO -on, mert egy időben mindig összefutottam vele utcán bolt fele menet. Hol gyerekkel volt hol egyedül és bár frászt kapok a hangjától (tévében ha meglátom elkapcsolom mielőtt megszólal) az igaz, hogy smink nélkül is tök olyan, mint a tévében vagy képeken. Amúgy picike és vékony kis törékeny, de olyan pozitív kisugárzású. Szóval érdekes, mert amennyire nem bírom műsorokban olyan kis "cuki" volt így mindig az utcán. :) (azóta ismét Mo-on élnek, de nem láttam erre úgyhogy szerintem már nem itt)

2021. aug. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#2 H. Pamela hogy mas? Arcra? Vagy mindenre? Teste se olyan mint kepeken?
2021. aug. 27. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

#7


Leginkább arcra igen! Nagyon látszódik például a botox - mimikán, nevetésén - meg hogy nem beállított illetve szerkesztett a kép hiszen az a valóság. Ha áll veled szemben és beszélgettek főleg. Ritkán csinál élőt ha azt láttad már, akkor kb úgy hiszen ott sincs bár effektet ott is kapcsol, de már jobban közelít a valósághoz. Azért fel lehet ismerni nem azt mondom csak nagy a különbség.

Kilóban is más volt a valóság, de mondom direkt nem a mostani időszakot írom a terhesség csodás állapot és utána sem az a legfontosabb ki hány kiló.

Különben közvetlen nincs vele gond.

2021. aug. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sarka Kata, iszonyu magas volt😱. De lehet csak a cipője miatt :D. Meg láttam Chloét én is, még évekkel ezelőtt, akkor az tűnt fel, hogy nagyon szürke egérke, semmi különös nincs benne. És ő meg nagyon alacsony, talán 150 cm lehet.
2021. aug. 29. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

#9

Kata nem "iszonyú magas" sportoltam már vele 1helyen és ott ugye lapos (sport)cipőben van az ember kb akkora, mint én.

169/170 cm vagyok ő is annyi ( neten rákeresel 171-et ír, de az sincs kőbe vésve), úgyhogy magassarkú lehetett ami megtévesztett igen, mert lazán felkap 8-10 centiset (én is amúgy).

2021. aug. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!