Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hány éves Pálfalvy Ildikó...

Hány éves Pálfalvy Ildikó énekesnő?

Figyelt kérdés
2021. aug. 2. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Én csak azt tudom hogy hány centi magas és hány kg.
2021. aug. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
46%
Énekesnő? :) Énekesnő pl Tóth Gabi,vagy Cserháti Zsuzsa. Ő egy Zöldséges lány. Szép családban élt.Majd eldobta a családját a siker érdekében. A férje támogatta a hóbortjában,anyagilag is és mellette volt mindenben. Majd a "nagy sikerek" közepette összejött egy fiatal gyerekkel,aki a fiánál is fiatalabb. Ezek után a saját fiát is törölte a fb.ról.Amugy 49 vagy 50 éves.
2021. aug. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Az lemaradt,hogy amikor Ildikót anyukája kérdőre vonta azért hogy elhagyta a családját az úgynevezett karriere miatt,egyszerűen lekúrv..zta a saját édesanyját.50 évesen kapott egy akkora pofont hogy csak lesett.Tessék.....Lehet érte rajongani!!
2021. aug. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
én nem rajongok érte egyáltalán azt se tudtam hogy ki csoda...
2021. aug. 21. 17:32
 5/7 anonim ***** válasza:
De azért kérdez róla, pedig azt se tudja ki az :D :D
2021. aug. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen..mert az a srác akivel összejött azt elég régóta ismerem és láttam hogy vele van egy képen és gondoltam hogy de öreg és láttam hogy vmi énekesnő és gondoltam hátha vki tudja a korát! de jól tippeltem hogy kb 45-50 éves!
2021. aug. 21. 20:03
 7/7 anonim válasza:
Mostmár pontosan tudod te is és mindenki más,hogy VALÓJÁBAN ki!!
2021. szept. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!