Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hódi Pamela arcával mi történt...

Hódi Pamela arcával mi történt az új sztorijában?

Figyelt kérdés
Valami fogkefét fog.

2021. aug. 1. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Kialvatlan és nincs rajta smink. 💁🏻‍♀️
2021. aug. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Félelmetes szerintem 😱 és mitől van az arca így lefogyva? 😰 👽
2021. aug. 1. 21:46
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt látod rajta, hogy nyúzott, meg hogy nincs agyonretusálva a kép. 21 évesen szültem, de amikor kétóránként keltem a gyerekhez eleinte én is úgy néztem ki sokszor mint a mosott 💩, Pamela meg már 30-on is felül van. Meg amúgy: a szög sem a legjobb, amiben a fotót készítette, plusz erre a képre most nem húzott effektet sem, igy érthető miért nem olyan mint a többi képen, amiken full sminkben pózol plusz még rájuk tol egy “enyhe” FaceAppot…Szerintem az gázabb volt, mikor képkereteket reklámozott a hálójukban, aztán erről rakott ki storyt is. A storyn látható külseje és a képen látható arca köszönőviszonyban nem voltak egymással, de mindegy. Bár nem követem amúgy és csak ritkán nézek rá az instajara mostanában egyre feltűnőbb szerintem, hogy rendesen tolja az effekteket a képekre, így mikor felkerül egy-egy olyan kép, ahol meg nincs rajta se smink meg természetesebb, szörnyülködnek az emberek, hogy miért néz ki így.
2021. aug. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Számomra is nagyon furcsa és ellentmondásos ahogy kinéz és annyira leromlott a külseje, hogy én még azt sem nagyon akarom elhinni, hogy a magánélete rendben van. Emlékszem mikor Olaszországban nyaraltak még a Berkivel, mutatták milyen boldogok, aztán egy két hónapra már szét is mentek.. kamuztak mind a ketten rendesen..
2021. aug. 2. 07:12
 5/5 anonim ***** válasza:

Na hát ezen én is le vagyok döbbenve..az arcán. Olyan szinten megváltozott, hogy mikor meglátom, mintha üvegfalba ütköznék.

Meg tolta a botoxot is, szajfeltöltés stb..állítom ezzel rontotta el magát ilyen szinten. (Még terhessége előtt).

2021. aug. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!