Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Britney vs gaga? Ki a vezér?

Britney vs gaga? Ki a vezér?

Figyelt kérdés
Állítólag lehet hogy lesz,egy közös klipjük.Szerinted ha ez bekövetkezik melyik csaj lesz a dominálóbb,gaga,vagy a pop hercegnő,mert akár hogy is valami féle versengés és összehasonlítás meg fog kezdődni.Britney fogja azt csinálni amit gaga akar,vagy a pop hercegnő fog parancsolni gagának?
2010. aug. 28. 17:11
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom amikor Britney csinált egy reklámot Beyonceval és Pink-kel ott is összekaptak Beyonceval pedig az csak egy reklám volt,Britney és gaga is elég erős egyéniség nem hiszem,és nem hiszem hogy azért Britney annyira örül neki,hogy gaga mindenhol lenyomja újabban. De az hogy ki meddig marad a pályán az itt nem kérdés az majd úgyis eldől!
2010. aug. 29. 10:25
 12/17 anonim válasza:
Britney
2010. szept. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Hát Britney az jól eltűnt...Szerintem Gaga inkább.
2010. szept. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
GaGának nagyon jó a hangja és úgy zongorázik mint itt sok nagy "zongoraművész" Britneynek nincs semmi hangja..vagyis valami lehet hogy van neki de még sosem hallottam hogy átment volna másik oktávba vagy valami..minden egyes számát gépi hangon adja elő..ami mit jelent? Hogy playbackel..gaga utcahosszal veri
2011. aug. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Na jó oké ezt értem,de ebben a kérdésben szó nem volt arról,hogy kinek van jobb hangja,itt inkább az a kérdés kinek van nagyobb hatalma!
2011. aug. 20. 22:20
 16/17 anonim ***** válasza:
üsd be a két nevet a facebookba és nézd meg kinek hány like ja van..a twitteren is megnézheted..GaGa a vezér..
2011. aug. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Attól még,hogy Gagának több like ja van,még nem biztos hogy ha szemtől szembe találkoznának akkor is Gaga lenne a domináns nőstény.És Britney csak úgy behódolna neki.
2011. aug. 28. 10:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!