Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Laky Zsuzsi mit dolgozik...

Laky Zsuzsi mit dolgozik jelenleg?

Figyelt kérdés

2021. júl. 26. 15:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Családanya.
2021. júl. 27. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Tudom hogy van 2 iskolás gyereke. De a kérdés az volt hogy mit dolgozik?
2021. júl. 27. 11:59
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerinted nem létezik olyan, hogy valaki főállású családanya? :)
2021. júl. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hivatalosan 3 gyerekes anyukáknak van ez a lehető, de ők is csak havi 25 ezret kapnak érte. Nem hivatalosan meg akkor tulajdonképpen ő munka nélküli státuszban van?
2021. júl. 27. 14:33
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha a férje fizetéséből jól élnek, miért ne szentelhetné az életét teljesen a gyerekeinek? :) Így még tiszteletreméltóbb is, hogy nem az anyagi haszon hajtja :) Irigységet és rosszindulatot vélek felfedezni kedves kérdező :)
2021. júl. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A legegyszerűbb mindenre rásütni, hogy irigy. Ez jó kibúvó duma! Ha tehetném se tenném ezt. Ezer okot tudok ellene mondani. De inkább nem teszem, mert ez valóban ő választása. Egyetlen ismerősömnek sem ez az eletformaja. 2021 van. Ja és én sem muszájból dolgozom, hanem mert szeretem a munkám.
2021. júl. 27. 14:52
 7/12 anonim ***** válasza:
Ő pedig valószínűleg szereti a gyereknevelést, nem? :)
2021. júl. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én is szeretem!
2021. júl. 27. 15:56
 9/12 anonim ***** válasza:
90%
Ezek szerint ő jobban, mert ezt választotta főállásul :)
2021. júl. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát nem hinném, hogy azok a nők akik dolgozni járnak iskolás gyerekek mellett kevésbé szeretnék a gyereknevelést. Ilyen elméletet sem hallottam még. De biztos a nógrádi anyukák közül is ezért nem dolgoznak, mert annyira szeretnek gyerekezni. Nem értem hogy iskolás gyerekeken egyáltalán mit kell gyerekezni. Mellettük és velük simán lehet munka mellett háztartást vezetni. Szóval egyáltalán nem értem mi az a plusz, amiért egy nő szánt szándékkal munka nélküli státuszban él. Kiszolgáltatott számomra ez a helyzet és szörnyen monoton. Meghülyülnék a négy faltól. Ellenben imádom, hogy a plusz keresetből jobbnál jobb nyaralásra tudunk menni családostul. Úgy tűnik én már sosem fogom megérteni az ilyen életmódot.
2021. júl. 27. 18:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!