Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Most mbappe megy vagy marad?

Most mbappe megy vagy marad?

Figyelt kérdés
Rá kerestem az interneten újra és már sehol sem írjak hogy elmegy?! Össze vagyok zavarodva! És hallottam azt is hogy neymar is megy XDD ik hogy ez hazugság de most nem ez a lényeg! Mbappe most megy vagy nem????
2021. júl. 24. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Azért írják, hogy keress rá és kattints ezekre a szr "cikkekre", amiket általában kitalálnak vagy kiszíneznek.


De Rossi 15 éven át volt összekötve a Manchester Uniteddel, minden nyáron arról írtak, hogy most már tényleg oda fog menni. Maradt Rómában, a legvégén levezetett a Bocában.


Amíg le nem zárul az átigazolási szezon, annyi hülyeséget és kamut írhatnak, amennyit akarnak, senki nem fogja számon kérni rajtuk, hogy nem jött be. Szóval majd szeptember 1-én kiderül marad-e, addig nem érdemes ezzel idegesíteni magad.

2021. júl. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen koszonom💖csak hat elég fájó szívvel néznem azt hogy akiket 2017ota ugymondva shippelek azok szetvalnak:(
2021. júl. 25. 22:46
 3/3 anonim ***** válasza:

Idén szerintem nem megy sehova. Jövő nyárig tart a szerződése, és a PSG nem akarja eladni.

Neymár meg már hosszabbított.

2021. aug. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!