Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki akar Győzike lenni?

Ki akar Győzike lenni?

Figyelt kérdés
Nagyon sokan lenézik de én ő akarok lenni nem tudom hogy kezdjem el én 16 éves vagyok én is szeretek dolgozni mint ő azt mondják rá hogy munkakerülő pedig dolgozik ő is
2021. júl. 10. 09:14
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Senki aki épelméjű
2021. júl. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
XD
2021. júl. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Annak tudom be az ötletedet, hogy a személyiséged még fejlődésben van. A normális többség - vélhetően - nagyra értékelné, ha nem ragadnál meg ezen a szinten. Sok sikert a probléma megnyugtató kimenetelű rendezéséhez!
2021. júl. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
69%
Ő nagyon jól kihasználta a proli magyarok érdeklődési körét, és ha fáj, ha nem, a "negatív reklám is reklám" alapon elég szép nézettségre és hírnévre tett szert az évek alatt, ebből meg vígan elél. Én egy intelligens embernek tartom, mert elsőként hozta be ezt a valóság-show műfajt az országba, és tudta nagyon jól hogyha még csak a fikázás miatt is, nézni fogják, a nézettség pedig pénz. Hogy lennék-e ő? Lejáratta magát egy ország előtt, szóval biztos nem, de ez is egy módja a megélhetésnek, bár lehet szimpatikus közszereplőként is jól élni abból, amit csinálsz, de valljuk be, ezek a műsorok mindig is az ilyen életre épülnek, amit láthattunk náluk. Azt sem szabad elfelejteni, hogy forgatókönyv alapján ment, akinek kétségei vannak efelől az forduljon orvoshoz :D Olyan körülmények között viszont gond nélkül élnék anyagi tekintetben, mint ahogy ő/ők.
2021. júl. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%
Teljesen egyetértek a 4-es válaszolóval. Győzike egy celeb, aki tudatosan építette fel ezt az imidzset. Aki elhiszi, hogy olyan buta, mint amilyet eljátszik a győzike showban nincs sok esze. Nem olyan könnyű ezt megcsinálni, mint kívülről látszik. Hogy megcsinálnám e ugyanazt mint ő? Nem, nekem a pénz nem ér ennyit.
2021. júl. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy javaslom nézd meg a Partizán csatornán a Győzike interjút! Onnan sok mindent elleshetsz tőle. Valamennyire őszintébb is abban a műsorban, mint a TV képernyőjén!
2021. júl. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!