Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hol van eltemetve Calvin...

Hol van eltemetve Calvin Klein édesanyja?

Figyelt kérdés

Szép estét. Szeretném kideriteni, hogy hol van eltemetve Calvin Klein édesanyja. Kerestem neten, de nem találtam róla semmit, csak az apjáról,pedig ez nagyon fontos lenne..

Minden hasznos választ nagyon szépen megköszönök!!



#anya #híresség #CanlvinKlein
2021. júl. 7. 22:47
 1/1 anonim válasza:

Csak tippelem, amiket írok.

Szerintem ez az ügyvéd kezeli a Klein család egyes bejegyzéseit bizonyos családfa oldalakon.


[link]


Elérhetőség:


E Randol Schoenberg #155281


Address: 11426 Burnham St, Los Angeles, CA 90049-3424


Phone: 310-472-3122


Email: randols@bslaw.net



Calvin Klein édesanyja Flore Klein, leánykori neve Flore Stern. Flore = Florance talán.

[link]


Született 1909.10.17. Manhattan, New York, New York County, New York, United States


Meghalt 2006.



Esetleg családi sírba temették, a szülei, apja Max Stern és anyja Molly (Graf) Stern.


Az meg hogy ők hol vannak eltemetve passz, ráadásul, hogy az anyai vagy az apai ág sírjába akart-e eswetleg temetkezni, megint csak kérdéses. Az is lehet családi kripta van magánbirtokon, bármi lehet.


Nem tudom hol élte a végnapjait, mert anyagi korlátai valószínűleg nem voltak, szóval bárhol élhetett a világon.


Mivel elvileg Manhattanben született, azt tippelném, hogy arrafelé, de ez lehet nem így volt.


Esetleg Manhattan-i zsidó temetőknél érdeklődni, ha nagyon fontos.

[link]

2021. júl. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!