Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek Cara Delevin...

Mi a véleményetek Cara Delevingne házáról?(videó) mi értelme a női nemi szervet ábrázoló átjárónak?Csak szerintem beteges?

Figyelt kérdés
[link]
2021. jún. 27. 15:33
 1/2 anonim ***** válasza:
69%

Az ugye megvan,hogy leszbikus? Valószínűleg azért a vagina..de azt mondja,ott kap inspiráló ötleteket..ilyen kis bunker,kuckószerű,csak punci formában. :D

Nekem tetszik a ház. De minden embernek megvan a maga dilije,neki valszeg'ez. :)

Nekem maga a csaj is tetszik.

2021. jún. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

*Pánszexuális (bocsi,hogy kijavítom,de viszont elég észrevehetően inkább a nők felé húz,úgyhogy lehet egyszer változik:D)

Nekem nagy példaképem,meg nagyon 😍 mindenhogy,tényleg egyéniség,de megpróbálok objektíven válaszolni.

Szóval..igazából engem is először meglepett,de nem itt él,szóval ilyen játszóháznak elég izgi. Amire kíváncsi lennék,az inkább a rúdtánc-szoba,hogy ott ő táncol,vagy hív táncosokat,vagy esetleg vannak barátai akik annyira kicsapják maguk,hogy úgyis táncolnak rajta,nem tudom😂

Nagy figyelmet fordít a vaginára,magára a szexualitásra is (reklámok) így szerintem emiatt rakta bele a házba,meg itt is az elfogadást tudja ezzel mutatni/üzenni,hogy szeresse mindenki magát. Na meg alapból neki ilyen a személyisége,hogy ilyen őrültségeket csinál,talál ki. De alapvetően nekem is tetszik,mert fura,és amit el akar vele érni,hogy meglepetések sorozatában vegyen részt az ember,azt el is éri vele.😂 (Ittasan meg pláne óriási hülyeségeket lehetne ott csinálni)Nem hiába kedvelt a sztárok körében is.


De osztom az előző válaszoló véleményét,hogy mindenkinek meg van a dilije,és ehhez nagyon nyitottnak kell lenni szerintem,bár alapból Cara személyéhez is:D

2021. jún. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!