Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Tı hogyan beszélgetnétek egy...

Tı hogyan beszélgetnétek egy hírességgel ? Lehet ez youtuber, zenész, színész, politikus akármi. De itt a lényeg az az, hogy te már ismered (valamennyire), és gondolom már neki is kicsit uncsi lenne, ha elkezdenéd dicsérgetni.

Figyelt kérdés

Tehát ahelyett, hogy annyira imádlak, te vagy a cruhsom, szeretem a zenédi, nagyon jó vagy ebben a filmbe, stb...

Ezek helyett mit mondanál ?

Mert az egész dicséret áradatot egy köszönömmel le is tudhatja.

Ha meg már találkoztok, egészen biztos, hogy azért mentél el a találkozóra, mert szereted.

Ígyhát ömlengés helyett mit választanál ?

Itt pl gondolhatsz arra az emberre, akivel szívesen találkoznál, és ott abban a helyzetben mit mondanál neki.


Ez lehet olyan helyzet is, amikor csak rövid ideig tudnál beszélni vele.

Pl a beszéd végén oda lehet menni hozzá kezet fogni, fényképet, aláírást kérni.

Akkor mit mondanál neki ?


De lehet olyan szituáció, ahol pl egy kicsit hosszabb útszakaszt megtesztek és tudnál dumálni vele egy keveset.


Mind a 2 példára írhattok! :)

És találjátok ki, hogy melyik híresség lenne az, mert így könnyebb a példában maradni.

Illetve ajánlanám, hogy magyar legyen... de ez már csak nagyon leszűkítve :D


Van azért itthon elég youtuber, zenész, sportoló akikkel szívesen váltanátok 1-2 szót :)


Köszi előre a válaszokat!



2021. jún. 25. 02:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hàt ha mondjuk elmennèk egy trailerre vagy valami gàlàra, comic con-ra (most maradjunk a szìnèsznèl mert szàmomra csak színèsz van akièrt teljesen oda meg vissza vagyok) akkor nyìlvàn megmondanàm neki hogy szeretem meg minden de nekem a legnagyobb àlmom az hogy egyszer egy mondatnàl hosszabban legyen alkalmam vele beszèlni (nem mondom hogy beszèlgetni de nyìlvàn az lenne a legjobb). Ès èn arról beszèlnèk hogy mennyire megvàltoztatta az èletem, mekkore pozitìv (mert tènyleg az) pèldakèp szàmomra, hogy kiràngatott a depresszióból, mennyi új dologba fogtam bele miatta.

Hogyha lenne alkalmam akkor kèrdeznèk is persze nem szemèlyes kèrdèseket, de van egy kèt dolog a karrierjèvel kapcsolatban ami èrdekel. Meg egy ilyen beszèlgetès soràn csak jól esik neki is ha ràkèrdezel hogy van vagy mondod neki hogy legyen szèp napja. Legalàbbis ha nem az a totàl kèpmutató, bunkó fajta híressèg aki el van szàlva magàtól teljesen.

2021. jún. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Elmondanám neki hogy egy jó sztár.
2021. jún. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Megtisztelném azzal, hogy emberként kezelem, nyilván néha talán utalva arra is, hogy legbelül a bőrömből ugrálok ki éppen.
2021. jún. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én közvetlenül kezdenék vele beszélgetni,mert azzal tuti,hogy tovább akarna és megkedvelne (na nem úgy értve) szerintem,hogy nem úgy kezdeném,mint a legtöbb,hanem mintha én is egy ,,kategóriában" lennék vele. Nekem ez a nagy ájulás meg dícsérgetés amúgy sem megy,persze valamit biztos mondanék,de így,hogy az amúgy tök jó.Inkább olyan random kérdésekre akarnék vele kapcsolatban választ,amiket mások nem tesznek fel neki,de érdekesek,és jobban megismerném általuk. (Pl random szitukat találnék ki-mi lenne ha felmehetne az űrbe,ha világvége lenne próbálna e menekülni stb-h mi lenne rá a reakciója,vagy ezek a randomok,hogy kedvenc színe és miért pont az,vagy ő hogy látja a saját személyiségét,mi volt a célja,miben változott,miként tudná még magát elképzelni,milyen helyen lenne legszívesebben ebben a pillanatban stb) De ehhez valamelyest le kell vonni következtetést a hírességről. Én akivel beszélnék ő tudom,hogy szereti az érdekes embereket,és a hülyeségeket,úgyhogy még azt is kitalálnék ott,hogy valami random dolgot csináljunk,amin röhöghetünk.


Nagyon jó lenne amúgy,ha lehetne ilyen+ha kapnék egy tökéletes angol tudást mellé,én lennék a legboldogabb😂

2021. jún. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem leginkább két dolognak lehet értelme ilyen helyzetben. Az egyik, hogy elmondod, te mit kaptál tőle, miben változtatta meg az életed. Ez önző dolog, mert rólad szól, de hízelgés neki, mert az ő pozitív hatása, elismerés neki és érdemi, személyes dolog.

Ha csak annyit mondasz hogy jó sztár, meg ő a kedvenced, vagy ő a legjobb, azzal nehéz mit kezdeni, mert személytelen, nincs benne igazából semmi, csak egy üres dícséret, nem szól egyikotokről sem, bárki másnak is oda lehetne szó szerint ugyenezt mondani. Ha pl. azt mondod egy gitárosnak, hogy az ő riffjei a legjobbak, az már személyesebb és kiderül belőle, hogy ismered a munkásságát valamennyire.

A másik, aminek lehet létjogosultsága, valami olyan kérdést feltenni, ami személyes, fontos neki, érdekli, szívesen beszél róla és esetleg hasznos számodra is, pláne lehetőleg nem közhely, amit mindenki megkérdez tőle. De ez már nehezebb és pláne nehéz úgy csinálni, hogy biztosan ne lépj át egy személyes határt. Nem minden híresség örül neki hogy nyilvános az élete és mindenki a magánéletével foglalkozik. Nem minden színész azonosul életre szólóan a karakterével és pláne nem minden színész örül neki hogy élete végéig egyetlen karakterrel azonosítják az eljátszott sok tucatból. Te X szerepe miatt szereted, de ő lehet hogy utálja és ezt még csak ki sem mondhatja. Talán sok esetben legérdekesebb az a kérdés lehet, hogy mit játszana szívesen legközelebb, vagy 10 év múlva. De egy ilyen kérdéssel is mellé lehet lőni, mert nem tudhatod milyen szerepeket bukott épp el, amiket nagyon akart, vagy milyen egyéb rossz élményei vannak, amiket ez felhoz. Az igazság az, hogy messze nem ismered annyira a sztárodat, hogy igazán személyes, jó kérdést tudj feltenni, mert ő nem személyes ismerősöd, hanem egy nyilvános életet élő idegen, aki jó eséllyel kénytelen többet mutatni az életéből, mint szeretne. A legtöbbjüket nem önmaguk miatt szeretik, hanem amit gondolnak róluk, vagy a szerepek miatt, amit eljátszanak...

2021. jún. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!