Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mennyire szimpatikus Ràcz...

Mennyire szimpatikus Ràcz Jenő menyasszonya?

Figyelt kérdés
2021. máj. 25. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
kedves lánynak tűnik, de nagyon a külsőségek szintjén mozog, Friderikusz műsorában nekem az volt a benyomásom róluk, hogy ez még nem egy elmélyült kapcsolat, a "küzdőszellem"-en kívül más értéket nem nagyon tudnak felmutatni. Szeretik egymást, de ez még nagyon az első pár év édes időszaka, valódi mélységet nem láttam még a kapcsolatukban, ahogy Dóriban sem
2021. máj. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyáltalán nem szimpatikus, teljesen alárendeli magát Jenőnek, nagyon anyagias lány lehet.
2021. máj. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%

Nekem maga a nő nagyon szimpatikus,tényleg szép is meg minden,de teljesen más valakit tudnék elképzelni mellette (belső értékek/viselkedés alapján),valahogy Jenővel maga mellett ilyen paradox kép alakul ki. (Nincs bajom Jenővel,de annyira ellentéteknek tűnnek)

Meg kicsit mintha állandóan direkt visszafogná magát,ez a ,,tudd hol a helyed" meg ,,viselkedj jól" ,,vigyázz mit mondassz" stb aztán lehet rosszul érzem. Egy kisebb videót láttam még asszem Jenő instáján egyszer,amikor Dóri nagyon bolondozott az étteremben,de Jenő nem volt rá vevő és inkább normális viselkedésre intette,pedig kettesben voltak. Az első válaszadóval meg tökre egyetértek!

2021. máj. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Pénz, pénz, pénz...

Mindig ez áll a háttérben.

2021. máj. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Elsőre szimpi volt, de már nem. Nagyon külsőségekkel foglalkozik, az esküvőről is csak arról posztol, mennyit fogyott és mennyit kell még. Persze hogy a legjobb formáját akarja hozni, de azért nem ez a legfontosabb.
2021. júl. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!