Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Drugs Bunnyék miért szakította...

Drugs Bunnyék miért szakítottak a nőjével?

Figyelt kérdés
Írja a blogjában, hogy 14 évig egy "aljadék patkánnyal" élt együtt. Na, de mi történt pontosan, tudja valaki? [link]
2021. máj. 25. 03:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

,,Ha lemegy a bírósági eljárás, utána lehet, hogy elmesélem a sztorit"


Majd megtudjuk.

2021. máj. 25. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Elképesztően primitív egy ember.

Én is elváltam,de ilyen alpári stílusban nyilatkozni egy felületen,és szétkürtölni maganjellegű dolgokat tényleg pofa kell.

14 évig az az "aljadék patkány"valamiért jó volt ,nem?

Ez kb olyan,mint amikor életed egy időszakára xarsz egyet és te alatta vagy!

2021. máj. 25. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ez azért sokat elárul Bunny jelleméről: "Én kormánypárti vagyok, ez nem kérdés. Semmiképpen nem szavaznék lyukas zoknis, földön fetrengő elmebetegekre, olyanokra, akik szerint mindenféle retek népségnek joga van papírok nélkül a hazámba jönni, akik szerint a gyerekeket hormonkezelni kell, ha más neműnek érzik magukat (és beléjük kellett nevelni, hogy ez most trendi legyen) és akik annyit tudnak mondani (hazudozni), hogy "Orbán-lop", miközben Orbán alatt 400(!) híd épül Magyarországon, nekik meg semmi épkézláb tervük nincs, sőt, mindenhez látványosan hülyék."
2021. máj. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

az edzőválaszol oldal legújabb hozzászólásában már leír jó pár dolgot. mondjuk nekem már az fura, h egy nőket lenéző, tetoválást utáló ember összejön egy tetovált nővel :D


egyébként én cseppet sem tudom sajnálom, és vhol rohadt ironikus, hogy egy ilyen "mindentmegszakértő" nagypofájú senki ekkorát koppan.


Drugs Bunny mindig is egy jellemtelen, buta ember volt. Most pár éve éppen fideszes (van vmi, amiben nem volt még pálfordulása ennek az embernek?:D), és ontja magából az olyan baromságokat, mint amit pl. a 3-as is leírt.


A 2-esnek meg igaza van : nézd meg az edzőválaszolt, tényleg. 4 oldalon keresztül beszéli ki a nőjét.

2021. júl. 20. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az is érdekes, hogy a saját hibáit nem említi, és persze a másik fél oldalát sem ismerjük egyáltalán. Mindössze azt rontotta el elmondása szerint Bunny, hogy rosszul választott. Ez azért kevés. És miért mosolyog önfeledten a kislány az új "apukával" készült képen?
2021. júl. 20. 13:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!