Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ehhez mit szóltok? Drugs...

Ehhez mit szóltok? Drugs bunny azért kormánypárti, mert "400 hidat épített Orbán", és nincs migráncs?

Figyelt kérdés
Itt írogatja a furcsaságait: [link] mellesleg az asszonnyal is szétmentek :(
2021. máj. 23. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

Létezik még ez az oldal? Aktív még ez a csávó? Utoljára 2016-ban látogattam meg ezt az oldalt. Azt hittem, hogy már rég nem működik.

Mit kéne most reagálnunk erre, nekünk kondisoknak? Ez miért sport témakörben van? Mi köze ennek a testépítéshez? Azért, mert egy testépítő fickó dolgokat írogat a blogján, attól még ez érdekes számomra, mert én is testépítő vagyok? Hát szerintem nem! Ennek a kérdésnek maximum a politika témakörben lenne helye.

2021. máj. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ott azért kevesebben ismerik, mint testépítő berkekben.
2021. máj. 23. 16:30
 3/6 anonim ***** válasza:
45%

erre átrakták az oldalt sztárok, bulvár kategóriába :D édes istenem. ha vhova illik, az testépítés, hiszen onnan ismerik, esetleg 'emberek' kategória lenne még jó.

az, politika kategória, nyilván, első :D csak mert éppen politika témában is megnyilvánult.

akkor meg ott nyavalygott volna a sok agyoniskolázott, h mit keres politika témában, meg ki az a Bunny.

na mindegy.



kérdező,ha korábbi kérdéseket is te írtad ki, túl sok újdonsággal nem tudok szolgálni:


Drugs bunny mindig is egy elég tájékozatlan, egyszerű ember volt, aki még edzés/táplálkozás témában is sokszor orbitális baromságokat hordott össze.

Azt az ámokfutást, amit az edző válaszolban vagy BB rádióban művel, meg inkább nem minősítem bővebben.

elolvastam, amit linkeltél, DB úgy érvel, mint egy fideszes kisnyugdíjas vmi zsákfaluban. Ha ezt a 400 hidas dolgot komolyan gondolja, akkor egy végtelenül ostoba ember, aki sok más átlag proletárhoz hasonlóan megette a kormány borzasztóan egyszerű propagandáját.


Egyébként én vhol sajnálom a csávót. Az egész Drugs Bunny/bodybuilder.hu őrület lecsengett évekkel ezelőtt, azt hittem, a csávó eltűnt teljesen.

Aztán kb. féléve láttam vmi yt által ajánlott videóban: szegény csávó úgy nézett ki, mint vmi félalkoholista nyugdíjas. Meggyötört fejjel elhízva zagyvált vmit a táplálékkiegészítőkről, most meg látom, hogy az asszony elhagyta, és vitte a gyereket is.

2021. máj. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt mondta Bunny, hogy a volt felesège elmebeteg,ès egy szemèt, hazug alak. Szerintem, nem csak a volt felesègben van a hiba.
2021. nov. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4:


ebben én is biztos vagyok.


sokat elmond Bunnyról, hogy oldalakon keresztül beszéli ki a volt barátnőjét az edzovalaszolban.

Azt meg ugye tudjuk, hogy mennyire tudja elfogadni mások véleményét :D


nem ismerema részleteket, de az tuti, h nem lehet könnyű együtt élni egy olyan nagyarcú prolival, mint DB.

2021. dec. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
meglepő? buta mint a föld
2022. máj. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!