Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Győzike hogy bírta ki Beát...

Győzike hogy bírta ki Beát ennyi évig?

Figyelt kérdés
Ilyen rosszindulatú károgó nőt még nem láttam a TV-ben.
2021. máj. 16. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
És Bea Győzikét??
2021. máj. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bea sokkal rosszindulatúbb, mint Győzike. Sőt, Győzike inkább csak hülye.
2021. máj. 16. 20:36
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Győzike mellett minden épelméjű ember megzavarodna :D
2021. máj. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Inkább választanék egy buta, de amúgy jószívű embert, mint egy értelmeset, aki olyan rosszindulatú, mint az ördög.
2021. máj. 17. 21:00
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom. Azért ha engem megcsalnának és az egész ország csámcsogna rajta akkor bennem is megváltozna valami a párom iránt
2021. máj. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet tudni amúgy valójában milyen. Kamerák előtt nyilván színészkednek mindketten, hogy szórakoztató legyen és több nézettség legyen. A megcsalásdi is csak el volt játszva a tv-ben viszont Győzike Hajdú műsorában utalgatott arra, hogy nem volt mindig Beához hűséges. Szerintem Győzikének jó Bea, mert mindent elnéz neki...Beának meg jó Győzike mert celebet csinált belőle és jól élnek.
2021. máj. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!